107,6 FM

Słodki prezent na dzień kobiet – podaruj kosz pełen łakoci prosto od Wawel

Dzień Kobiet to czas, w którym upominki otrzymują wszystkie panie z otoczenia mężczyzny, np.: żonie, córce, mamie, babci, siostrze, koleżance, itp. Grupa panów składa się na prezent dla pań, np.: koleżanek z pracy lub klasy. W minionym systemie kobiety otrzymywały goździki i rajstopy. Od paru lat w Polsce 8 marca to dzień mówienia o prawach kobiet, czas ulicznych demonstracji połączonych z przedstawieniami ulicznymi na temat praw kobiet. Jedno nie zmieniło przez lata – kobiety lubią w tym dniu otrzymywać upominki: kwiaty, czekoladki, wino, czy choćby zwykłe życzenia przez telefon.

Co kupić na Dzień Kobiet?

Kiedy zbliża się marzec, panowie zastanawiają się nad tym, co kupić kobietom z okazji ich święta. W Dniu Kobiet panowie chcą okazać paniom szacunek, wdzięczność i wsparcie, pokazać, jak ważne są w ich życiu. Najpopularniejszym prezentem są kwiaty – obecnie dominują tulipany lub róże oraz zestawy słodyczy. Święto Kobiet ma być miłe i słodkie. Zestaw słodyczy Wawel ze specjalną okolicznościową kartką to znakomity upominek. Dla naprawdę ważnej w życiu mężczyzny kobiety można zamówić jeszcze większy zestaw łakoci - kosz słodyczy Wawel. Czekolady, delicje, cukierki, galaretki, batoniki – to wszystko może zmieścić do słodkiego koszyka i być wymarzonym podarunkiem na Święto Kobiet.

Wyjątkowe słodycze dla wyjątkowych pań

Słodki upominek na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdej kobiety. Kultowe czekoladki nadziewane: Malaga, Tiki-Taki i Kasztanki cechują niezmienną od lat recepturą i umiłowaniem tradycji dobrego smaku. Malaga ma nadzienie śmietankowe z rodzynkami, Tiki Taki są kokosowo-orzechowe i Kasztanki kuszą smakiem kakaowym z wafelkami. Zestaw słodyczy Wawel na Dzień Kobiet jest sprzedawany w okolicznościowych opakowaniach z dedykacją „dla fantastycznej kobiety” lub „właśnie dla Ciebie”. Panie lubią też gustowne bombonierki, które zawsze są wyrazem elegancji i kuszą ciekawymi smakami nadziewanych czekoladek.

Poczuć się wyjątkowo

Polki w Dniu Kobiet chcą poczuć się wyjątkowo. Badania sondażowe wielokrotnie wykazywały, że panie w tym dniu preferują takie prezenty jak: kwiaty, czekoladki (kosz słodyczy Wawel na pewno będzie miłą niespodzianką), masaż relaksacyjny, profesjonalną sesję zdjęciową, lekcję tańca. Najbardziej niechcianymi prezentami są kiczowate gadżety, typu: kubki lub uszczęśliwianie kobiet nagłym wyjściem z domu w ramach „niespodzianki”. O wiele lepszym prezentem będzie choćby kosz słodyczy Wawel, który dostarcza przyjemności zjedzenia czegoś słodkiego i naprawdę pięknie wygląda.

Najważniejsza jest pamięć o kobietach w tym dniu, złożenie życzeń, powiedzenie, że kobieta jest wyjątkowa. Uściski i pocałunki panie przyjmują tylko od mężczyzn, których kochają, bądź są w inny sposób dla nich ważni. Z upominku w postaci czekoladek zadowolone są nawet panie, które na co dzień stosują różnego rodzaju diety. Bombonierka i kwiatek to jeden z najlepszych i najbardziej lubianych zestawów prezentowych.

Wybierz wyjątkowe słodycze Wawel na Dzień Kobiet

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama