107,6 FM

Co w numerze? #9

Na swoim ślubie cywilnym Adam był tak pijany, że ledwo się podpisał. - Nie jest tak źle. Ci, co byli przed wami, musieli wnieść pana młodego - urzędniczka pocieszała jego żonę. W numerze 9 Gościa Katowickiego przejmujące świadectwo Adama "Na szczęście nie mam trzeciej ręki". Co jeszcze jest do przeczytania?

W numerze 9 Gościa Katowickiego (na 7 marca) znajdziesz też wywiad z Kazimierzem Trojanem, siostrzeńcem ks. Jana Machy. Jego wujek, zgilotynowany przez Niemców w katowickim więzieniu przy Mikołowskiej, wkrótce zostanie beatyfikowany.

Jest materiał o święceniach ośmiu diakonów, które odbyły się jednocześnie w trzech parafiach archidiecezji katowickiej (zapraszamy również do galerii zdjęć z tych święceń - w Katowicach-Murckach, w Chorzowie i w Rudzie Śl.-Bykowinie).

Proponujemy tekst o pierwszym pogrzebie dzieci martwo urodzonych w szpitalu w Rybniku - trwa zbiórka społeczna na pomnik na ich grobie.

Budki lęgowe dla ptaka, który jest prawdziwym pogromcą komarów (zjada ich do 30 tys. dziennie), zawiesił na budynku probostwa ksiądz z Goczałkowic-Zdroju. Kto też chce zaprosić jerzyki - bo o nich mowa - niech posłucha ciekawych rad proboszcza parafii św. Jerzego w Goczałkowicach.

Numer 9 Gościa Niedzielnego z Gościem Katowickim już dostępny w sprzedaży w parafiach, punktach stacjonarnych oraz w e-wydaniu (uwaga - przed zakupem wybierz dodatek katowicki w górnym lewym rogu strony).

Przegląd Gościa Katowickiego

Przegląd wydania ogólnego

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama