107,6 FM

Gotowy projekt domu idealnie dopasowany do Twojej rodziny!

Każda rodzina jest inna – to przecież zawsze grupa ludzi o różnych temperamentach i potrzebach wynikających z wieku, nawyków i upodobań estetycznych. Dlatego budując własny dom, chcemy, by każdy z członków rodziny czuł się w nim komfortowo.

Podstawowym warunkiem, by to urzeczywistnić, jest wybór właściwego projektu. Wiedząc dobrze o tym, że udany projekt jest bazą cieszenia się bezproblemową budową i własnym domem,  architekci ARCHON+ stworzyli bardzo bogatą ofertę gotowych projektów domów. Są wśród nich zarówno projekty domów małych, jak i dużych, a także projekty willi i rezydencji. To projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty domów parterowych oraz piętrowych, spełniające różnorodne oczekiwania użytkowe każdej rodziny. Swoje propozycje projektowe Pracownia kieruje również do singli czy osób żyjących w parze, a także do seniorów, którzy cenią spokój i ciszę. Przyjrzyjmy się rozmaitości gotowych projektów domów, które cieszą się w ostatnich latach szczególnym powodzeniem, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom różnych rodzin.

Pomoc w wyborze projektu

Każdy Inwestor ma własną wizję wymarzonego domu, jednak zawsze należy pamiętać, że wybór projektu musi być zgodny z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunkami Zabudowy  i właściwie dostosowany do naturalnych uwarunkowań  działki. Doskonałym przewodnikiem w poszukiwaniach będzie w tej sytuacji Doradca Projektowy ARCHON+, z którym bezpłatnie możemy skonsultować wybór, także zdalnie, przesyłając mailem mapę działki i kopie MPZM/WZ. Doradca pomoże nie tylko zorientować się w ofercie i dokonać wyboru projektu pod kątem naszych upodobań, ale także ustali, które projekty domów spełniają warunki MPZP lub też warunki zabudowy naszej działki. To znacznie przyspieszy proces decyzyjny, a także zaoszczędzi nam stresu i pozwoli skupić się już na tym, co najprzyjemniejsze.

Mały dom jest dobry na wszystko

Planując wielkość domu, który będziemy budować, warto myśleć perspektywicznie. Czy planujemy powiększenie rodziny, a może przeciwnie – spodziewamy się, że nasze dzieci wyjadą za parę lat na studia i zamieszkają osobno? Coraz częściej rezygnujemy z kupna mieszkania w bloku na rzecz małego domu, którego powierzchnia użytkowa to nie więcej niż 120 m2. W ofercie Pracowni mamy do wyboru projekty o zróżnicowanej powierzchni, obszerny katalog propozycji tworzą projekty małych domów, cieszące się niezmiennie dużym powodzeniem. Są wśród nich zarówno domy parterowe, piętrowe, jak i te z poddaszem użytkowym mieszczące na wyższej kondygnacji zaciszne sypialnie. Projekty małych domów ARCHON+ są idealnym rozwiązaniem właścicieli niewielkich działek, w tym także osób, które chcą posiadać również garaż. Propozycji rozwiązań przestrzeni garażowej jest bardzo dużo – możemy wybrać garaż jednostanowiskowy lub większy, w którym znajdzie się także miejsce na rowery, czy narzędzia ogrodnicze.

Dom z poddaszem użytkowym – najpopularniejszy wybór wśród Inwestorów