107,6 FM

Sosnowiec. Rodzinna strefa kibica w Parku Sieleckim. Punkt szczepień tuż obok

Szczepienie przeciw COVID19 między pierwszą, a drugą połową meczu Polaków na Euro? W Sosnowcu to możliwe. W Parku Sieleckim tuż obok punktu szczepień powszechnych rusza rodzinna strefa kibica.

Niedługo w Sosnowcu rozpoczną się 'mistrzowskie szczepienia' przeciw COVID-19. Z okazji meczów Polaków na EURO miasto zorganizowało specjalną akcję szczepień. W Parku Sieleckim stanął telebim, na którym będzie można oglądać zmagania biało-czerwonych. W trakcie meczu medycy będą zachęcać kibiców do przyjmowania preparatu. Więcej na ten temat mówi Dariusz Skłodowski, koordynator punktu szczepień powszechny w Zespole Szkół Muzycznych:

W trakcie zmagań polskiej reprezentacji obok telebimu stanie namiot, a w nim medycy, którzy będą zachęcać do szczepień. O szczegółach mówi Rafał Łysy, rzecznik prasowy sosnowieckiego magistratu:

Dodajmy, że strefa kibica będzie działała w reżimie sanitarnym i wejdzie do niej 250 osób plus osoby zaszczepione dwoma dawkami. Dodam, że na telebimie wyświetlane będą nie tylko mecze Polaków, ale także drużyn z innych krajów.

Pierwszy gwizdek już dziś o godz. 21.00. O tej porze o pierwsze punkty powalczą drużyny z Turcji i Włoch.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama