107,6 FM

8. Targi Ekostyl 2021 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i EKOrodziny

Po półtorarocznej przerwie – wyczekiwane, największe w Południowej Polsce targi ekobranży wracają do Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej. 8. Targi Ekostyl 2021 Zdrowej Żywności, Stylu Życia i EKOrodziny odbędą się już w najbliższy weekend w dniach 19–20 czerwca.

Czego możemy się spodziewać, odwiedzając wiosenne Targi EKOSTYL?

Bardzo się cieszymy, że po tak długiej nieobecności możemy Państwa zaprosić na spotkanie z ekologią i zdrowiem w Hali pod Dębowcem. Na targach oczekuje na Państwa ponad 200 wystawców, a będą to: producenci zdrowej, ekologicznej żywności, a także ekokosmetyków i środków czystości, ekologicznych ubrań i produktów zero waste, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami. Będą to producenci i dystrybutorzy ekoproduktów nie tylko z Polski, ale również z Czech, Rumunii, Bułgarii, Azerbejdżanu, a także Litwy i Ukrainy.

Można spodziewać się wielu atrakcyjnych prezentacji i pokazów, promocji, i zakupowych okazji.

Dlaczego tak ważne jest być eko?

Ekologiczny styl życia to już nie jest moda - to konieczność, wymóg współczesności i ratunek dla środowiska.

Bo otacza nas tyle szkodliwych substancji, a często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego musimy sobie jakoś radzić.

Wg najnowszych badań już ponad połowa Polaków wyraża chęć sięgania po produkty ekologiczne. Zgodnie z powiedzeniem Twoje zdrowie w twoich rękach - rośnie świadomość - iż aktywność fizyczna i właściwe, zdrowe odżywianie jest gwarantem dobrego zdrowia i lepszego samopoczucia.

Dlaczego warto wybrać się na wiosenne Targi Ekostyl?

W dobie zanieczyszczonego środowiska, i zalewie wszechobecnej chemii - warto poszukać nowej, zdrowej alternatywy. Taką alternatywą są z pewnością prezentowane na targach ekoprodukty – które mają jeden wyróżnik – są produkowane dla dobra człowieka, służą zdrowiu, dodają energii i podnoszą jakość życia.

Targi to także solidna dawka wiedzy, można skorzystać z wykładów I prelekcji specjalistów I ekspertów, obecnych na targach.

Dodatkowy powód – wyjątkowo atrakcyjny program wiosennych targów

Przygotowaliśmy dla Państwa:

PIKNIK EKOLOGICZNY EKOBESKIDY – z programem artystycznym, konkursami, warsztatami ekologicznymi dla dorosłych i dla dzieci, a także degustacją potraw regionalnych.
Strefa Kulinarna Stowarzyszenia Polska Ekologia – dania kuchni śląskiej i beskidzkiej z wykorzystaniem produktów ekologicznych, pokazy i degustacje, Gościem Strefy będzie p. Remigiusz Rączka.
Strefa Ekodom – prezentowane będą innowacyjne rozwiązania dla domu zdrowego i bezpiecznego, najnowsze techniki dla zapewnienia komfortu cieplnego i ograniczenia szkodliwego oddziaływania domu na środowisko naturalne.
Wystawa Edukacyjna zero waste - życie bez śmieci w praktyce . Wystawa praktycznych rozwiązań, czyli jak w życiu codziennym ograniczyć śmieci do minimum.
WYKŁADY I PRELEKCJE – wykłady i prelekcje specjalistów i ekspertów na aktualne tematy;w sali konferencyjnej na terenie targów.

Ekoprzedszkole, czyli profesjonalna opieka dla dzieci, dzięki temu rodzice będą mogli spokojnie zwiedzić ekspozycję targów.

Już dziś warto zaplanować czas w najbliższy weekend i skorzystać z wielu okazji i atrakcji jakie oferują Targi EKOSTYL.

Wstęp na targi i wygodne parkingi bezpośrednio przy Hali wystawowej – nieodpłatne.

Informacje targowe w pigułce    
●   Targi odbędą się w Bielsku–Białej, w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem, przy ul. Karbowej 26
●   Będą udostępnione do zwiedzania: codziennie od godz. 10.00 do 19.00
●   Bezpłatne wejście na targi - formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ
●   Zapewniamy dogodny dojazd i bezpłatne parkingi w bezpośrednim sąsiedztwie Hali
●   Dojazd - mapa dojazdu

Do zobaczenia na targach.

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama