107,6 FM

Niezwykły koncert przed szpitalem w Trzebnicy. To pomysł pacjenta-muzyka

Pacjent trzebnickiego oddziału rehabilitacji chce wyrazić swoją wdzięczność za udzieloną mu pomoc, dlatego zagra dla personelu szpitala specjalny koncert!

Jeden z pacjentów oddziału rehabilitacji w wypadku uszkodził dwa palce lewej ręki. To jego narzędzie pracy, ponieważ jest muzykiem.

Po wizycie w Szpitalu im. św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy chce wyrazić swoją wdzięczność za udzieloną mu pomoc. Dlatego zagra specjalny koncert dla personelu na boisku za budynkiem szpitalnym rehabilitacji 28 lipca o godzinie 14. 

Zaproszeni są także wszyscy pacjenci placówki. Profil szpitala na Facebooku będzie przeprowadzał transmisję na żywo z koncertu.

Każdy akt wdzięczności, związany z pracą, którą na co dzień wykonujemy na rzecz ludzi chorych i cierpiących wzrusza nas i motywuje do dalszego rozwoju. To, co jutro będzie mieć miejsce, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. 

- skomentował personel szpitalny.

To się nazywa wdzięczność!

AKTUALIZACJA: Koncert nie odbędzie się w wyznaczonym terminie z przyczyn losowych, ale nie został zupełnie odwołany. Nowy termin koncertu zostanie podany wkrótce.

Niezwykły koncert przed szpitalem w Trzebnicy. To pomysł pacjenta-muzyka

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama