107,6 FM

Sklep elektroniczny Eltrox - wysoka jakość i bogata oferta

Sklep elektroniczny Eltrox to miejsce, które oferuje swoim klientom znacznie więcej niż podstawowy osprzęt elektryczny, choć oczywiście dostępne są tu także elementy takie jak gniazda, złącza, akumulatory czy różne typy przewodów. Eltrox jest jednak przede wszystkim jednym z czołowych dystrybutorów urządzeń monitoringu, automatyki domowej i systemów alarmowych na polskim rynku. W ofercie sklepu znajdują się gotowe zestawy umożliwiające montaż różnych typów monitoringu i alarmu domowego, jak również inne zaawansowane urządzenia elektroniczne, których wciąż jeszcze brakuje w ofertach wielu innych sklepów i hurtowni zajmujących się dystrybucją tej kategorii produktów.

Ochrona domu ze sklepem elektronicznym Eltrox

Kluczową sekcją produktów oferowanych przez sklep elektroniczny Eltrox są elementy pozwalające na montaż systemów mających na celu ochronę różnego typu budynków – w tym również domów i mieszkań – przed nieproszonymi gośćmi.

W zależności od potrzeb, klienci mogą wybierać spośród gotowych zestawów, składających się z kamer, rejestratora, dysku i niezbędnych elementów montażowych, lub dokonać zakupu pojedynczych sprzętów dla stworzenia systemu monitoringu idealnie dopasowanego do potrzeb danego obiektu.

Dla pełnego zabezpieczenia budynku zaleca się łączenie systemów monitoringu wizyjnego z systemami alarmowymi. Również w tej sekcji Eltrox oferuje swoim klientom szeroki wybór zarówno pojedynczych elementów – od czujników, przez elementy do stworzenia systemu alarmów przewodowych i bezprzewodowych, aż po mini alarmy – jak i gotowe zestawy alarmowe, które należą do najpopularniejszych rozwiązań.

W skład każdego zestawu wchodzą bowiem niezbędne czujniki – nie tylko ruchu, lecz również np. zalania czy dymu – oraz elementy pozwalające na połączenie ich w funkcjonalny system, takie jak płyta główna, dedykowany manipulator i odpowiednie urządzenia zasilające.

Zaawansowany sprzęt i akcesoria wysokiej jakości w ofercie sklepu elektronicznego Eltrox

Oferta sklepu elektronicznego Eltrox obejmuje znacznie więcej niż tylko systemy monitoringu i alarmy. Poza tymi bogatymi kategoriami, klienci znajdą tutaj różnego rodzaju akcesoria montażowe, anteny i dekodery telewizji satelitarnej i naziemnej, sprzęty pozwalające na stworzenie zaawansowanych systemów audio oraz elementy automatyki domowej, takie jak domofony czy napędy do bram.

Oferta Eltrox obejmuje także pełne systemy domu inteligentnego, pozwalające na sterowanie m.in. oświetleniem, roletami czy innymi sprzętami i elementami wyposażenia budynku, a także wiele innych urządzeń – od alkomatów i akcesoriów komputerowych po mierniki grubości lakieru, drony i smartwatche.

Eltrox dba jednak nie tylko o szeroki wybór dostępnych rozwiązań. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu mają odpowiednie certyfikaty i atesty, dzięki którym klient może mieć pewność, że nabywa sprzęt najwyższej jakości, o specyfikacji i parametrach zgodnych z podanymi przez producenta w opisie produktu.

Artykuł sponsorowany

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama