107,6 FM

Eliminacje do turnieju TAURON Junior Cup

16.10.2021 r. o godz. 9.00 w Siemianowicach Śląskich w Kompleksie Sportowym Michał przy ul. Orzeszkowej 1 odbędą się eliminacje do turnieju TAURON Junior Cup.

TAURON Junior CUP to turniej piłki nożnej dla dzieci, w którym rywalizuje sto juniorskich drużyn z południowej Polski.

Patronem honorowym turnieju jest premier RP Mateusz Morawiecki, a także Piotr Gliński wicepremier i Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Tegoroczne rozgrywki to trzecia edycja turnieju TAURON Junior Cup, który jest organizowany z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. W zawodach udział biorą dzieci z roczników 2012, 2013 i 2014 ze  śląskich, dolnośląskich, opolskich oraz małopolskich klubów sportowych. Turniej finałowy odbędzie się 12 listopada w krakowskiej TAURON Arenie.

Do Wielkiego Finału TAURON Junior Cup wejdą 24 zespoły. Z każdego turnieju eliminacyjnego do Wielkiego Finału wejdzie 8 drużyn. Udział w rozgrywkach jest bezpłatny.

Zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 15 000 zł, drużyny z miejsca drugiego otrzymają 10 000 zł, zaś z trzeciego 5.000 zł. Wszystkie zakwalifikowane do Wielkiego Finału drużyny otrzymają 2 000 zł. Dodatkowo zwycięzca najstarszej kategorii wiekowej wyjedzie na obóz szkoleniowy na Maltę.

Komunikat prasowy Tauron

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama