107,6 FM

Będzin. Przesłuchania finalistów 28. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

W Będzinie rozpoczęły się przesłuchania finalistów 28. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Do soboty na scenie tamtejszej Będzin Areny wystąpi 140 wykonawców.

Do soboty [15.01.2022] potrwają przesłuchania finałowe 28. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek, w niedzielę [16.01.2022] odbędzie się koncert galowy. Zainteresowanie festiwalem było bardzo duże. Finaliści zostali wyłonieni spośród tysiąca artystów, którzy zgłosili się do przesłuchań kwalifikacyjnych w całym kraju. Teraz kolędami rozbrzmiała Hala Widowiskowo-Sportowa Będzin Arena. - Mówi Jarosław Ciszek, rzecznik festiwalu:

A na co w sposób szczególny zwracają uwagę jurorzy? - Mówi Agnieszka Franków-Żelazny, przewodnicząca jury:

Wstęp na całą imprezę jest wolny, można zajrzeć i się zasłuchać. A koncert galowy odbędzie się w niedzielę, 16 stycznia o 16.00. Artysta wyróżniony najważniejszą nagrodą - Grand Pirx Festiwalu - otrzyma 10 tysięcy złotych.

Będzin. Przesłuchania finalistów 28. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek   1000 artystów zgłosiło się do przesłuchań Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek Marcin Iciek/ Radio eM
« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama