107,6 FM

Wycieczka szkolna do Energylandii? Jakie atrakcje wybrać?

Wiosna i nadchodzące cieplejsze dni to idealny czas na zorganizowanie wycieczki szkolnej.

Najlepszym na to miejscem jest Energylandia – Park Roller Coasterów nr 1 w Europie, zlokalizowany w małopolskim Zatorze! Wycieczka klasowa do tego Parku połączy naukę z rozrywką, a na dodatek zachwyci zarówno dzieci, jak i młodzież. Energylandia jest ceniona za różnorodność i ogromną ofertę atrakcji – które z nich wybrać podczas wycieczki szkolnej?

Oferta dla szkół w Energylandii

Podczas wycieczki szkolnej do Energylandii można spędzić dzień pełen przygód nawet za 49 złotych! Park przygotował specjalną ofertę dla szkół, która obejmuje niższe ceny biletów wstępu oraz benefity, takie jak darmowy poczęstunek dla grupy, gorące napoje dla opiekunów i kierowcy, darmowy parking czy pokazy edukacyjne. Wszystko po to, by uczynić ten dzień wyjątkowym. W Parku mile widziane są dzieci i młodzież w każdej grupie wiekowej. Jeśli chodzi o ceny biletów wstępu dla grup od 15 osób do 24.06.2022, to przedstawia się on następująco:

  •  PRZEDSZKOLAKI – 49 zł /osoba
  •  UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, klasy 1-6 – 69 zł /osoba
  •  UCZNIOWIE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, klasy 7-8 – 79 zł /osoba
  •  UCZNIOWIE SZKÓŁ ŚREDNICH I STUDENCI – 109 zł /osoba

Dodatkowo, dla jednego opiekuna na 10 osób bilet kosztuje złotówkę. Bilety dla grup obejmują pokazy edukacyjne oraz wszystkie atrakcje dostępne w Parku Rozrywki Energylandia, czyli urządzenia rozrywkowe, takie jak np. roller coastery i karuzele oraz udział w pokazach i widowiskach.

Szkoły zainteresowane biletami grupowymi i realizacją bonów turystycznych on-line zapraszamy na stronę http://bonszkola.energylandia.pl/.

Jeśli wycieczka szkolna jest przewidziana na więcej niż jeden dzień, w Zatorze dostępna jest bogata i ciekawa oferta noclegowa. Idealnym miejscem na nocleg jest Western Camp Resort, położony zaledwie 3 minuty od Energylandii, oferujący zakwaterowanie w ośrodku stylizowanym na amerykański Dziki Zachód. Goście resortu mogą spać w domkach, wozach lub tipi, a wieczorem, po dniu pełnym wrażeń w Parku, zrelaksować się przy ognisku lub obejrzeć film w kinie plenerowym. Western Camp Resort posiada również atrakcyjną ofertę dla grup, więc warto wziąć pod uwagę ten obiekt  podczas planowania wycieczki klasowej. Niesamowity klimat resortu na pewno wzbogaci każdy wyjazd (https://energylandia.pl/wycieczki-jednodniowe/atrakcje-okolic-krakowa-zamki-i-drezyny/)!

Lekcje w Energylandii

Wycieczka do Energylandii zapewni niezapomniane wrażenia dla każdego uczestnika. Jak już wspomnieliśmy, oprócz walorów rozrywkowych, Park jest idealnym miejscem na przemycenie wiedzy, np. z zakresu fizyki, matematyki, astronomii czy historii! Podczas wycieczki uczniowie nie mogą pominąć wizyty w Moya Planetarium, gdzie przygotowano „podróż wehikułem czasu” po fascynującej historii lotnictwa. Uwagę Gości przykują również pokazy edukacyjne w Teatrze Colosseo – „The Power of Science” oraz „Laboratorium Szalonego Naukowca”. Natomiast dla najmłodszych uczestników wycieczki przewidziano specjalny pokaz „It’s Energylandia Show”, w którym spotkać można największe gwiazdy Energylandii - Energusia, Leosia, Bartusia, Sissi oraz Emi.

Pobyt grupowy dla wycieczek szkolnych można zarezerwować na stronie https://wycieczki.energylandia.pl. Z takiej atrakcji ucieszą się dzieci w każdym wieku!

Nowości w Energylandii w 2022 roku

W Parku Roller Coasterów nr 1 w Europie Goście mają okazję korzystać ze 106 atrakcji zlokalizowanych w 6 strefach tematycznych, w tym z 18 roller coasterów, 20 zjeżdżalni czy 24 atrakcji od 2 roku życia. W 2022 roku swoją premierę będzie miała siódma strefa tematyczna, zbudowana z myślą o najmłodszych – Sweet Valley, a także Koło Młyńskie Wonder Wheel oraz czwarta część Water Parku – Bamboo Bay. Koło Młyńskie Wonder Wheel dołączy do Smoczego Grodu – strefy stylizowanej na średniowieczne miasteczko, jako druga flagowa atrakcja po największym na świecie hybrydowym roller coasterze Zadra. Imponująca, bo wysoka na 53 metry konstrukcja umożliwi Gościom podziwiane panoramy Parku i zobaczenia z góry pozostałych stref tematycznych, a także malowniczego pasma górskiego Beskidów z oddali. Koło Wonder Wheel będzie białe i znajdzie się na nim 30 gondoli, a pomieści aż 240 osób. Obracając się w niespiesznym tempie 5,4km/h zabierze Gości Park na przejażdżkę, prezentując im bajeczny widok na okolicę. Ta atrakcja na pewno przypadnie do gustu wszystkim Gościom Parku! Natomiast jeśli chodzi o Bamboo Bay, czwartą część Water Parku, której premiera także jest przewidziana na sezon 2022, możemy się spodziewać samych wielkich atrakcji! Bamboo Bay będzie liczyć 16 zjeżdżalni, w tym wodne ślizgi.

Artykuł sponsorowany (pr)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama