107,6 FM

Męskie sneakersy na lato - przedstawiamy najlepsze modele

Buty, jakimi są męskie sneakersy szczególnie latem budzą nasze zaciekawienie.

Ten niezwykle komfortowy i ekstremalnie modny rodzaj obuwia cieszy się zainteresowaniem i popularnością. Ale, jakie sneakersy dla mężczyzn warto na siebie wkładać?

Nowe sneakersy dla mężczyzn na lato

Przygotowania do sezonu letniego warto rozpocząć od przeglądu szafki z butami. Jeśli buty męskie sneakersy nie są w naszej garderobie reprezentowane przez żadną parę - należy to zmienić. Męskim sneakersom przyjrzymy się bliżej na przykładzie markowego asortymentu ze sklepu CCC, który jest dostępny stacjonarnie i online, ponieważ w tym sklepie znajdujemy prawdziwe Eldorado pod względem wyboru. Pozwoli nam to także określić kierunki w jakich zmierza obecnie męska moda dla butów typu sneakersy.

Męskie sneakersy - co się liczy najbardziej?

Kochamy nosić latem sneakersy, ponieważ są to buty najwygodniejsze z możliwych, w których czujemy się w pełni komfortowo. Męskie sneakersy należą do rodzaju obuwia sportowego. Choć są przeznaczone głównie do noszenia na ulicach, w niektórych modelach możemy z powodzeniem uprawiać sporty takie jak np. biegi czy tenis. Sneakersy są pomyślane jako lekkie, letnie obuwie, w którym nasze stopy czują się znakomicie. Zakładamy je zawsze wtedy, gdy sytuacja nie cechuje się wysokim stopniem oficjalności, a my po prostu chcemy czuć się dobrze i modnie się prezentować publiczności.

Męskie sneakersy na lato - przedstawiamy najlepsze modele

Zwróćmy uwagę na kilka podstawowych różnic w budowie butów zwanych sneakersami - to pozwoli nam się lepiej orientować w sklepie i dookreśli nasze preferencje.

Najpierw podeszwa: może być profilowana na piance z zadartym “noskiem”, może być też sztywna i płaska, płasko zakończona w części stopy z palcami. Ponadto męskie sneakersy mogą być wykonywane z różnych materiałów. To może być skóra, choć częściej mamy do czynienia z zaawansowanymi tworzywami sztucznymi. Wiązanie męskich sneakersów zawsze jednak jest wysokie (co najmniej 6 dziurek).

Bardzo modne są od kilku sezonów takie buty w czystym kolorze śnieżnobiałym. Poza tym - jak na obuwie sportowe przystało - męskie sneakersy stanowią tak olbrzymią gamę stylistyczną i kolorystyczną, że nie sposób tu się rozeznać dokładnie. Niektóre wyglądają skromnie i elegancko, inne modele zaś biją wręcz po oczach swoim odważnym wzornictwem.

Oprócz okazji wyraźnie oficjalnych męskie sneakersy to buty, które zakładamy praktycznie wszędzie. Powinny stać się naszymi pierwszymi butami spacerowymi.

Modni mężczyźni noszą sneakersy!

Do stylizacji z męskimi sneakersami na lato nadaje się właściwie każdy typ spodni, może z wyłączeniem spodni garniturowych. Marynarka do sneakersów? Ależ oczywiście, dlaczego by nie? Ale równie dobrze bluza lub koszula. Dress code sneakersów nadaje bowiem komunikat: Jestem na luzie i wszystko gra. To styl bardzo wyzwolony i dozwolony na ulicy, w biurze, w komunikacji miejskiej, podczas spędzania wolnego czasu na powietrzu. Ograniczenia sytuacyjne mogą być np. takie, że w sneakersach nie pójdziemy do teatru lub na ślub, ale w innych sytuacjach nic nie stoi na przeszkodzie, aby dostarczyć sobie ten nieporównywalny z żadnym innym rodzajem obuwia komfort.

Męskie sneakersy na lato - przedstawiamy najlepsze modele

Jako buty lekkie i wygodne, męskie sneakersy zostały pomyślane jakby specjalnie dla zastosowań w sezonach ciepłych. Lato tuż-tuż, więc rozpoczynając meblowanie swojej szafy jak zawsze warto zacząć od wyboru obuwia, a wydaje się, że moda obecnie wymaga od każdego mężczyzny posiadania przynajmniej jednej pary sneakersów.

Artykuł sponsorowany (km)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama