107,6 FM

Katowice. W czasie Światowego Forum Miejskiego pojawi się 11 stref tematycznych

Światowe Forum Miejskie wyjdzie... na miasto. W Katowicach oprócz głównych wydarzeń przy Międzynarodowym Centrum Kongresowym, pojawi się 11 dodatkowych stref tematycznych. Miejsca mają służyć uczestnikom konferencji i mieszkańcom.

Światowe Forum Miejskie otwarte dla każdego. Wszystko dzięki jedenastu strefom tematycznym, które od niedzieli [26.06.2022] będą rozsiane po centrum Katowic. Ich celem jest przede wszystkim spotkanie mieszkańców z gośćmi i ekspertami przybyłymi na forum. W strefach będzie można wyrazić swoje zdanie na temat przyszłości miast, ale również zrelaksować się lub poszerzyć swoją wiedzę. - Mówi prezydent Katowic, Marcin Krupa:

Katowice. W czasie Światowego Forum Miejskiego pojawi się 11 stref tematycznych   Organizatorzy Światowego Forum Miejskiego przedstawili 11 stref tematycznych, które powstaną na czas wydarzenia Adam Stano/ Radio eM

Poza warsztatami i konsultacjami będzie można posłuchać też muzyki lub zobaczyć film. - Mówi wiceminister funduszy i polityki regionalnej, Małgorzata Jarosińska-Jedynak:

Zapisy na główną część forum miejskiego trwają jeszcze do 25 czerwca. Do tej pory na wydarzenie zarejestrowało się 16 tysięcy osób z całego świata.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama