107,6 FM

Co kupić w prezencie fanowi gier komputerowych?

Gdy masz w domu bądź wśród przyjaciół fana gier komputerowych i przyjdzie czas, by kupić mu prezent z okazji świąt, urodzin czy dnia chłopaka, warto postawić na sprawdzone upominki i wybrać coś związanego z jego pasją.

Obecnie na rynku znajdziemy bardzo wiele sprzętu wspomagającego grę, który na pewno ucieszy osobę, którą chcemy obdarować. Poniżej prezentujemy trzy bezapelacyjne hity: myszkę gamingową, słuchawki bezprzewodowe douszne oraz klawiaturę gamingową. Samodzielnie wybierz, co będzie najlepsze dla Twojego przyjaciela bądź chłopaka! Pamiętaj, że prezent związany z pasją to najlepsze, co można dostać!

Myszka gamingowa

Myszka gamingowa to stosunkowo niskokosztowy prezent, ale bardzo przydatny. Każdy gracz to potwierdzi! Dobra myszka to bowiem połowa sukcesu w grze. Nie zastąpi wprawdzie umiejętności gracza, ale może pomóc je umiejętnie przełożyć na wyniki w wyścigu. Myszka gamingowa zdecydowanie różni się od zwykłej myszki biurowej, posiada bowiem znacznie więcej funkcji. Dzięki zaawansowanej konstrukcji znajdziemy tam m.in. przyciski, które możemy samodzielnie zaprogramować, a także – co niezwykle ważne – odpowiednie profilowanie, tak by myszka trzymała się w dłoni i była stabilna. Dodatkowo taka myszka posiada najczęściej oświetlenie LED, drobne pasmo światła wychodzące od dołu. Po co? Gdy gracz uczestniczy w wyścigu w nocy, często robi to przy zgaszonym świetle, by całość uwagi skoncentrować na grze. Dzięki drobnemu podświetleniu w każdej chwili może szybko odnaleźć myszkę i się nią wesprzeć. A wiadomo, że w grze liczy się każda sekunda!

Obecnie na rynku znajdziemy bardzo szeroki wybór myszek gamingowych w różnych kolorach. Możliwe jest więc dopasowanie, poza funkcjonalnością, również pod względem estetycznym.

Słuchawki bezprzewodowe douszne

Słuchawki bezprzewodowe douszne to kolejny prezent, który może przypaść do gustu Twojemu graczowi. Po pierwsze, może on na bieżąco śledzić przebieg gry, po drugie, nie musi się mocować z niewygodnym kablem. Takie douszne słuchawki mają ergonomiczne kształty, dzięki czemu nie wypadają z uszu, i pozwalają na swobodę ruchów. Dodatkowo świetnie rozprowadzają dźwięk (bass) i nie zanieczyszczają go. Takie słuchawki najczęściej są też bardzo intuicyjne, wystarczy jedno muśnięcie palcem, by osiągnąć pożądany efekt. Są również proste w obsłudze, jeżeli chodzi o ładowanie – wystarczy podłączyć je do komputera. Z naszym sprzętem – w przypadku gracza z komputerem, laptopem, tabletem czy komputerem – słuchawki łączą się poprzez Bluetooth. Obecnie na rynku znajdziemy wiele modeli słuchawek dousznych. Decydując się na zakup, sugerujmy się nie tylko ceną, ale również jakością, stawiając na towar od sprawdzonych sprzedawców.

Klawiatura gamingowa

Dobra klawiatura gamingowa powinna spełniać szereg wymogów. Przede wszystkim powinna być wygodna, dlatego szukając idealnego modelu na prezent, sprawdźmy jakość wykonania, a także ergonomię i dodatkowe funkcje. Doczytajmy również o wrażeniach płynących z wciskania klawiszy, co jest szczególnie ważne dla zaawansowanych graczy. Klawiatury gamingowe do komputerów stacjonarnych możemy podzielić na: mechaniczne (posiadające przełączniki pod każdym klawiszem) bądź membranowe (w których wykorzystywane są gumowe wypustki z aktywatorem, tzw. rubber dome, by uruchomić dany znak). Klawiatura mechaniczna najczęściej jest lepiej wykonana, ale znajduje to również odzwierciedlenie w cenie. Niemniej wrażenia z jej użytkowania są zdecydowanie ciekawsze. W wielu klawiaturach można znaleźć również specjalne funkcje, takie jak klawisze multimedialne, funkcje makro, huby USB czy regulację głośności, czyli wszystko to, co wzmacnia efekt gry.

Artykuł sponsorowany (km)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama