107,6 FM

Przemysław Michalewicz: Informacje o niezbędnych czynnościach prawnych w kancelarii notarialnej są bezpłatne

Przedstawiciel Izby Notarialnej zapraszał do udziału w Dniu Otwartym Notariatu, który odbędzie się 26 listopada.

Hasło przewodnie w tym roku brzmi: „Porozmawiaj z notariuszem jak ochronić majątek rodziny i firmy w czasie kryzysu”. W tym roku porad można zasięgać także on-line w czasie streamingu na profilu facebookowym „Porozmawiaj z notariuszem”. Na stronie porozmawiajznotariuszem.pl jest także dostępny spis numerów telefonów pod jakimi w poszczególnych regionach można się kontaktować z notariuszami. Specjalna infolinia została także przygotowana z myślą o obywatelach Ukrainy.

Wymieniając problemy, z jakimi w ostatnim czasie zgłaszają się osoby do notariuszy koordynator Dnia Otwartego Notariatu podkreślił, że kryzys i wojna zmieniły nieco profil zagadnień. – Liczba umów sprzedaży kredytowanych podpisywanych u notariuszy znacznie spadła. Więcej osób pojawia się za to w sprawie spisania testamentu – mówił w rozmowie z radiem eM notariusz Przemysław Michalewicz.

P.Michalewicz: Informacje o niezbędnych czynnościach prawnych w kancelarii notarialnej są bezpłatne
Radio eM
« 1 »

O audycji

Rozmowa poranka

Rozmowa poranka  

Od poniedziałku do piątku w „Rozmowie poranka”: polityka wielka i mała...

...a przede wszystkim lokalna, sprawy, które cieszą, martwią, niepokoją, bulwersują, decyzje, które zmienią nasze miasta, region a może nasze życie.

Zapraszamy do tych rozmów gości, którzy mają coś do powiedzenia: eksperci wyjaśniają, politycy się tłumaczą…

Trzymamy rękę na pulsie.