107,6 FM

Czy Polskę stać na wyjście z grupy na mundialu?

Ciężko jednoznacznie ocenić pierwszy mecz Polaków podczas tegorocznego mundialu. Zdobyty punkt może okazać się niezwykle cenny, jednak sam mecz nie dał nam wielu powodów do optymizmu. Czy mamy jeszcze szanse na wyjście z grupy?

Wątpliwości po Meksyku

22 listopada odbyło się pierwsze spotkanie rozegrane przez Polaków. Naszym rywalem był Meksyk, o którym mówiło się jako o przeciwniku, który był w zasięgu naszej kadry. Niestety, wygrać się nie udało, a po spotkaniu krytyka spadła na większość zawodników, w tym Roberta Lewandowskiego, który zmarnował rzut karny. Nie to było jednak najgorsze. Nasza gra pozostawiała wiele do życzenia, a styl był niezwykle toporny. Zagraniczni dziennikarze określili ten mecz mianem najbrzydszego ze wszystkich dotychczas rozegranych spotkań. Pozostaje nam jednak zostawić to za sobą i skupić na kolejnych dwóch meczach. Ostatecznie ten punkt może przesądzić o naszym awansie.

Arabia i Argentyna

Wszystkim wydawało się, że Arabia nie będzie miała żadnych szans w spotkaniu z Argentyną. Było jednak inaczej. Piłkarzom z Bliskiego Wschodu udało się rozegrać bardzo mądre spotkanie. Choć w pewnym momencie przegrywali już 0:1, to ostatecznie odwrócili losy spotkania, zdobywając dwie kluczowe bramki. Tym samym pierwsza sensacja mundialu stała się faktem. Drużyna Leo Messiego przegrała i będzie musiała podejść z pełnym zaangażowaniem do kolejnych meczy. To kiepska wiadomość dla Polaków. Arabia Saudyjska okazuje się być większym zagrożeniem niż mogło nam się pierwotnie wydawać. Oprócz tego Argentyna zagra z nami mecz o swoje być albo nie być w kolejnej rundzie. Oznacza to, że nasi kolejni rywale mogą sprawić nam większe problemy od Meksyku, z którym przecież nie spisaliśmy się najlepiej. Pozostaje liczyć na to, że polska reprezentacja szybko wyciągnie wnioski i pozytywnie nas zaskoczy.

Czy Polska wyjdzie z grupy MŚ?

Wyjście z mundialowej grupy zależy od wielu czynników, jednak najważniejszym z nich jest postawa Biało-Czerwonych. Aspektem, który budzi największy niepokój, jest stan środka obrony naszej reprezentacji. Jej dotychczasowe filary Glik oraz Bednarek nie rozgrywają sezonu życia. Ten pierwszy niedawno zaleczył kontuzje, a drugi nie mieści się w pierwszym składzie swojej klubowej drużyny. Wydaje się, że następcą Bednarka będzie Jakub Kiwior mający bardzo dobry czas we włoskiej Serie A. Pomijając newralgiczną pozycję, jaką jest środek defensywy, mamy sporo powodów do optymizmu. Nasi ofensywni zawodnicy prezentują się bardzo dobrze. Tacy piłkarze jak Lewandowski, Zieliński, Sebastian Szymański lub Milik potrafią zrobić różnice na boisku. Jeżeli pokażą pełnie swoich możliwością i zostanie to połączone z solidnym występem reszty piłkarzy, to wyjście z grupy jest w naszym zasięgu.

Czekasz na mundial? Sprawdź mistrzostwa świata w piłce nożnej 2022.

W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018

Artykuł sponsorowany (tl)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama