107,6 FM

Śląskie. Podopieczni Domu Aniołów Stróżów biorą udział w akcji "Uskrzydlamy"

Ruszyła kolejna akcja „Uskrzydlamy” Domu Aniołów Stróżów. W tym roku po pandemicznej przerwie podopieczni fundacji i wolontariusze znów przygotowują tysiące pierników, które trafią do sklepów, biur, czy gabinetów lekarskich.

„A co gdyby w tym roku świąt nie było?” - to hasło kolejnej świątecznej akcji Domu Aniołów Stróżów. Wracające po pandemii wydarzenie „Uskrzydlamy” jest przede wszystkim zbiórką pieniędzy na dalsze funkcjonowanie fundacji, która pomaga dzieciom ze Śląska, a od niedawna również z Ukrainy. Mówi prezes Domu Aniołów Stróżów, Monika Bajka:

Marta, która jest wychowawcą jednej z grup, zaznacza, że dla dzieci ozdabianie ciastek to przede wszystkim dobra zabawa:

Stoisko Domu Aniołów Stróżów będzie można znaleźć również podczas Śląskiego Festiwalu Nauki oraz w centrum handlowym Silesia. Zebrane pieniądze pozwolą fundacji przetrwać kryzys ekonomiczny i dalej pomagać dzieciom, również tym przybyłym z Ukrainy.

Oprócz zakupu pierniczków i kartek świątecznych przygotowanych przez podopiecznych fundacji, można również wesprzeć dzieci przez stronę anioły24.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama