107,6 FM

Katowice. 1 kwietnia - 21 urodziny Radia eM. Zapraszamy na Dzień Otwarty - AKTUALIZACJA

Czas szybko leci! Radio eM ma już 21 lat! Chcesz poznać pracę radiowców "od kuchni"? Chcesz poznać głosy, które znasz ze 107,6 fm? Przyjdź do nas koniecznie dziś - 1 kwietnia 2023.

Dziś - w sobotę 1 kwietnia - Radio eM otwiera wszystkie swoje drzwi. Od godziny 11.00 do godziny 15.00 można odwiedzić nasze studia radiowe i telewizyjne: emisyjne, produkcyjne i realizatorskie. W newsroomie można poznać tajniki przetwarzania, pisania i publikowania wiadomości zarówno tych antenowych jak i internetowych. Pokażemy też jak wygląda obróbka dźwięku w XXI wieku i pozwolimy naszym gościom usiąść za mikrofonem.

Katowice. 1 kwietnia - 21 urodziny Radia eM. Zapraszamy na Dzień Otwarty - AKTUALIZACJA   Radiosłuchacze oglądają Radio eM od "kuchni" Józef Wolny /Foto Gość

Chętni będą mogli zrobić sobie zdjęcie na eMkowej ściance i z ulubionymi dziennikarzami czy prezenterami.

Katowice. 1 kwietnia - 21 urodziny Radia eM. Zapraszamy na Dzień Otwarty - AKTUALIZACJA   Józef Wolny /Foto Gość

Koniecznie przyjdźcie do Radia eM - dziś, w sobotę, 1 kwietnia w godzinach od 11.00 do 15.00. Będziemy czekać w naszej siedzibie w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 11.

WAŻNE! Na zwiedzanie Radia eM nie ma żadnych zapisów ani wejściówek! Wystarczy przyjść!

Oprowadzać naszych gości będziemy do godz. 15.00, dlatego warto pojawić się u nas najpóźniej o 14.30, by nie przegapić ciekawostek.

Katowice. 1 kwietnia - 21 urodziny Radia eM. Zapraszamy na Dzień Otwarty - AKTUALIZACJA   Radio eM zaprasza na swoje 21. urodziny Roman Koszowski /Foto Gość

Dla urodzinowych gości mamy specjalne eMkowe prezenty, do zdobycia  będą radiowe gadżety, a jak na urodziny przystało w ramach poczęstunku słodkości.

Pamiętajcie! Dziś [1 kwietnia] otwieramy szeeeroko drzwi Radia eM!!! Bądźcie z nami!  

 

 

 

 

 

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama