107,6 FM

„Mały Gość” zaprasza: Spotkajmy się u Mamy na Jasnej Górze

Spotkanie czytelników prasy katolickiej już 4 czerwca na Jasnej Górze.

Zapraszamy wszystkich czytelników prasy katolickiej dla dzieci razem z rodzinami i duszpasterzami na spotkanie „Niedziela u Mamy”, które odbędzie się 4 czerwca br. Wspólnie będziemy świętować u Matki Bożej Częstochowskiej, dziękując za wiernych czytelników. Na spotkaniu będzie można zapoznać się z ofertą: „Małego Gościa Niedzielnego”, „Rycerzyka Niepokalanej”, „Małego Przewodnika Katolickiego”, „Anioła Stróża”, „Stasia” oraz „Promyczka Dobra”, kupić najnowsze numery i wziąć udział w konkursach. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród. Obecni redaktorzy chętnie odpowiedzą na pytania dzieci, wyjaśnią jak wygląda ich praca oraz tworzenie gazety.

Zaczynamy Mszą św. o godz. 10.00 na błoniach (w razie niepogody w Bazylice). Kazanie wygłosi ks. Tomasz Jaklewicz, który później na stoisku „Małego Gościa Niedzielnego” będzie podpisywał swoją najnowszą książkę „Jak to jest?”. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji: m. in. dmuchańce, darmowe lody, animacje ze sceny, konkursy z fantastycznymi nagrodami, wata cukrowa oraz wiele innych. Nie zabraknie wydawnictw książkowych z bogatą ofertą książek dla dzieci i młodzieży.

O 16.00 konferencję wygłosi znany TikToker ks. Sebastian Picur. Spotkanie zwieńczy koncert Małego Chóru Wielkich Serc oraz Magdy Anioł. Jego początek o godz. 14.00. Sponsorem spotkania jest firma Koral. Więcej szczegółów na malygosc.pl
 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama