107,6 FM

Prezenty na Dzień Ojca, którymi utrwalisz ważne wspomnienia

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami, dlatego przygotuj odpowiedni upominek jak najszybciej! Co podarować tacie, żeby prezent wywołał uśmiech na jego twarzy i wyróżniał się spośród innych upominków? W tym artykule znajdziesz propozycje sentymentalnych prezentów, które nawet po latach wciąż będą przywoływać miłe wspomnienia.

Propozycje unikatowych prezentów na Dzień Taty

Propozycji prezentów odpowiednich na Dzień Ojca jest cała masa. Możesz wybrać dla swojego taty na przykład różnego rodzaju artykuły elektroniczne, jak nowe słuchawki albo sięgnąć po coś związanego z jego zainteresowaniami, w tym na przykład sprzęt wędkarski. Choć podane przykłady mogą okazać się w pełni trafione, nie wyróżniają się szczególnie spośród innych propozycji. Nie masz pewności, że Twój brat lub siostra również nie wpadnie na podobny pomysł, a tata, który jest zapalonym wędkarzem, nie otrzyma od Was dwóch praktycznie identycznych wędek.

Szukasz czegoś bardziej unikatowego i jedynego w swoim rodzaju? Weź pod uwagę personalizowane upominki od CEWE, w tym przede wszystkim te, które projektujesz samodzielnie, zatrzymując na nich ważne wspomnienia. Najczęściej wybierane prezenty tego typu to między innymi:

  • fotoksiążka dla taty z własnymi zdjęciami, które układasz w dowolnej kolejności i dodatkowo ozdabiasz dekoracyjnymi ramkami, clipartami i podpisami;
  • obrazy i plakaty ze zdjęć;
  • obraz wieloczęściowy z jednego zdjęcia podzielonego na kilka części lub kilku fotografii połączonych przez wspólny motyw.

Możesz wybrać także inne, nieco drobniejsze upominki, na których nadrukowane zostanie wybrane przez Ciebie zdjęcie. Fotografie nanosi się między innymi na kubki, poduszki, etui do telefonu, czy nawet puzzle.

Dlaczego warto wybrać sentymentalne upominki?

Prezenty dzieli się zwykle na trzy grupy: praktyczne, dekoracyjne oraz sentymentalne. Wiele osób uważa, że aby prezent był udany, powinien być przede wszystkim użyteczny, ale to nie zawsze prawda. Dużo zależy od osoby, dla której go przygotowujesz. Szukając upominku dla kogoś, kto ogranicza wyposażenie swojego mieszkania do niezbędnego minimum, dobrym wyborem rzeczywiście mogą okazać się praktyczne akcesoria. Jeżeli jednak obdarowywana osoba chętnie ozdabia swoje mieszkanie, równie dobrym upominkiem może okazać się obraz do powieszenia na ścianie.

Prezenty dekoracyjne i sentymentalne są przeznaczone dla najbliższych. To właśnie o nich wiesz najwięcej, jesteś w stanie poznać ich gust i dopasować upominki do wystroju mieszkania.

Dlaczego sentymentalne prezenty to dobry wybór na Dzień Ojca? Przede wszystkim dlatego, że z pewnością na świecie nie ma wielu osób, z którymi łączy Cię tak wiele wspomnień, jak z Twoją najbliższą rodziną. Pamiętasz jeszcze, jak Twój tata uczył Cię jeździć na rowerze, zabierał na spacery w wolny dzień albo z dumą wieszał Twoje rysunki na lodówce? Poszukaj fotografii z dzieciństwa – i na nie znajdzie się miejsce w fotoksiążce, która może stać się historią Twojego dorastania. Dzień Ojca to świetna okazja na uczczenie wspólnych chwil i pokazanie tacie, jak wiele dla Ciebie znaczą.

Sprawdź pozostałe pomysły na: https://www.cewe.pl/

Artykuł sponsorowany (whp)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama