107,6 FM

Drzwi tarasowe przesuwne – panoramiczny widok na świat

„Iść, ciągle iść w stronę słońca. W stronę słońca, aż po horyzontu kres”… Słowa piosenki można idealnie wkomponować w ideę dzisiejszych projektów budowlanych. Nie tylko ukazują kierunek coraz bardziej aktywnych dążeń aranżacyjnych, ale przede wszystkim odzwierciedlają nasze najgłębsze pragnienia.

W obecnej, często zbyt ponurej codzienności, zdecydowanie potrzebujemy więcej jasnych punktów w najbliższym otoczeniu. Życie mamy tylko jedno, więc warto odpowiednio je… rozświetlić! Drzwi tarasowe przesuwne to piękne zaproszenie dla drogocennych promieni słońca, które wypełniają domowe wnętrza pozytywną energią i jak nic innego poprawiają nasze samopoczucie.

Otuleni słonecznym blaskiem w domowej przestrzeni

Zgodnie z rytmem natury Ziemia krąży wokół słońca, a nasze życie toczy się w jego blasku. Czy może być coś lepszego niż filiżanka ulubionej kawy pita wczesnym, rozpromienionym rankiem na tarasie z widokiem na budzący się letni ogród? Cóż, dla tych, którzy lubią dłużej pospać, może lepszą opcją będzie wieczorny koktajl z barwnymi, słonecznymi muśnięciami na horyzoncie. Tak naprawdę nie ważne, czy jesteśmy rannymi ptaszkami, czy śpiochami, bo jeśli w naszej domowej przestrzeni znajdują się drzwi przesuwne tarasowe, to o każdej porze dnia i roku możemy cieszyć nasze zmysły niezwykłymi krajobrazami, które przygotowała dla nas Matka Natura. Latem umiejętnie zacieramy granicę między ogrodem a salonem, natomiast zimą podziwiamy pejzaże zatrzymane w szklanej tafli pośród kunsztownych profili, ciesząc się przyjemnym ciepłem w swoich czterech kątach. Naturalne światło podkreśla intrygującą aranżację i znakomitą atmosferę, doświetlając oraz dogrzewając wnętrze bez dodatkowych kosztów.

Drzwi tarasowe przesuwne

Zapatrzeni w zieleń, zakochani w słońcu

Zmęczeni nadmiernym uprzemysłowieniem, przytłaczającą „betonozą”, powszechnym „mieć”, zamiast „być” coraz częściej zwracamy się w stronę natury. Odnajdujemy wytchnienie w zielonym parku, przydomowym ogrodzie czy na dobrze urządzonym tarasie. Wyczerpujący, codzienny bieg zamieniamy na długie spacery po lesie, bo wreszcie zdajemy sobie sprawę, że nie tylko cel, ale codzienna droga ma wielkie znaczenie dla jakości naszego istnienia. Dziś rozglądamy się wokół siebie nieco uważniej i dostrzegamy piękno przyrody. Zaczynamy inspirować się sztuką życia i aranżacji z powodzeniem praktykowaną przez Skandynawów czy Japończyków. Coraz modniejsza w naszych wnętrzach staje się estetyka minimalistyczna, która oczyszcza przestrzeń i umysł z nadmiaru rzeczy oraz wrażeń i pomaga otworzyć się na skarby Ziemi. Szukając rozwiązań, które jeszcze bardziej przybliżą nas do świata natury, trafiamy na drzwi przesuwne na taras i wydaje się, że nie ma lepszej odpowiedzi na tęsknotę za słońcem i zielenią. Wielkie przeszklenie fantastycznie komponuje się w przestrzeni domowej, a jednocześnie dba o kondycję planety.

  Drzwi przesuwne na taras

Drzwi przesuwne na taras – propozycja dla otwartych na świat

Dzięki innowacyjnej technologii nie tylko możemy komfortowo zjednoczyć się z przydomowym ogrodem oraz zyskać panoramiczny widok na świat zewnętrzny, ale wpisujemy się także w ważny eko-trend. Drzwi tarasowe przesuwne to szklana tafla w rozmiarze XXL, przez którą słońce przenika do wnętrza, więc możemy przestać się martwić wysokimi rachunkami za energię. To jednak nie wszystko. Warto również wspomnieć, że nowoczesna stolarka otworowa dba o jak najlepszą szczelność przegród, więc zwłaszcza w sezonie grzewczym zanieczyszczenie powietrza zostaje zredukowane do minimum. Kiedy nie musimy ogrzewać pomieszczeń, zmniejsza się szkodliwa emisyjność budynku, a to przecież znaczna ulga dla planety. Perfekcyjne drzwi tarasowe przesuwne to propozycja dla tych, którzy pragną otworzyć się na świat i czerpać z tego faktu niewymierne korzyści, a także odpowiednio zatroszczyć się o środowisko.

- Spektakularny wygląd to nie wszystko – mówi Dawid Mickiewicz, ekspert OknoPlus. - Nasze suwanki pozwalają maksymalnie wykorzystać najcenniejsze dary natury. Dzięki znakomitym parametrom technicznym możemy liczyć na doskonałą przepuszczalność energii słonecznej, a to oznacza, że pomieszczenia będą jasne i odpowiednio dogrzane. Fakt ten bez wątpienia pozytywnie wpłynie na budżet domowy oraz dobre samopoczucie użytkowników, a także, co szczególnie istotne, na kondycję środowiska.

   Suwanka tarasowa

Na przekór prozie życia

Odpowiedni projekt odsłoni przed nami niesamowite piękno przyrody i pozwoli odnaleźć więcej jasnych stron w codziennym życiu, które jest zbyt krótkie i nieprzewidywalne, żeby marnować je na zachowawcze rozwiązania. Szukajmy więc słońca i zieleni w wielkich przeszkleniach. Drzwi przesuwne na taras to prawdziwie epickie dzieło zbliżające nas do natury!

Artykuł zewnętrzny (km)

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama