107,6 FM

Grzegorz Kwitek: Aplikacja Transport GZM działa, ale jest problem techniczny

- Aplikacja Transport GZM działa, ale jest problem techniczny związany z migracją danych – mówił w Radiu eM członek zarządu GZM Grzegorz Kwitek.

Grzegorz Kwitek: Aplikacja Transport GZM działa, ale jest problem techniczny
Radio eM

Od pewnego czasu pasażerowie mogą już korzystać z aplikacji Transport GZM. Wczoraj został wyłączony system ŚKUP i trwa migracja danych do nowego systemu. - Sama aplikacja działa. Jest problem związany z migracją danych dla osób, które miały środki w starym ŚKUP. To przejściowy problem. Firma, która jest dostawcą tego systemu pracuje nad jego rozwiązaniem – zapewniał w Radiu eM Grzegorz Kwitek. Dodał, że problemy z niektórymi funkcjonalnościami aplikacji wiążą się z prowadzonymi od wczoraj pracami serwisowymi.

Członek zarządu GZM był również pytany, czy początkowe problemy z nowym systemem nie zniechęcą pasażerów, którzy mogą wybrać inne aplikacje do zakupu biletów. - Aplikacja Transport GZM ma wiele funkcjonalności, których nie posiadają pozostałe. To rozpoczęta funkcjonalność Start/Stop oraz zakup biletów długoterminowych, czego nie ma w prywatnych aplikacjach – mówił Grzegorz Kwitek.
 

« 1 »