107,6 FM

Kwalifikacje do ME U-21. We wtorek Polska vs. Bułgaria na Stadionie Śląskim

Polska piłkarska młodzieżówka walczy o przepustki na Mistrzostwa Europy, które będą odbywać się w 2025 roku na Słowacji. Swój kolejny mecz kadra do lat 21 rozegra we wtorek (26 marca) na Stadionie Śląskim w Chorzowie a rywalem będzie Bułgaria.

Stadion Śląski będzie areną spotkania pomiędzy młodzieżówkami: Polski i Bułgarii. Kadra do lat 21 walczy o wejście do przyszłorocznych (2025) mistrzostw Europy. W dotychczasowych spotkaniach odnotowała pięć zwycięstw i jedną porażkę, co sprawia, że piłkarze wciąż mogą awansować z pierwszego miejsca w swojej grupie. Aby jednak zwiększyć swoje szanse, trzeba pokonać u siebie Bułgarię. - Mówi obrońca młodzieżówki Ariel Mosór:

W miniony czwartek Polacy wygrali z Izraelem 2:1 i są liderem w swojej grupie. Czy pozycja w tabeli dodatkowo motywuje zespół? Mówi selekcjoner Polaków Adam Majewski:

Mecz Polska - Bułgaria na Stadionie Śląskim rozpocznie się we wtorek (26 marca) o 15:00. Przypomnijmy, że w tym samym dniu o swoje Euro powalczy seniorska reprezentacja, która wieczorem zmierzy się z Walią w Cardiff

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama