107,6 FM

Bieruń. Otwarto Centrum Medyczne Med4fit

Pojawił się nowy punkt na medycznej mapie Bierunia. To poradnia Med4Fit stworzona przez Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca. Wewnątrz, kompleksową pomoc otrzymają między innymi osoby ze schorzeniami kardiologicznymi.

W Bieruniu otwarto Centrum Medyczne Med4fit [Med for fit] prowadzone przez Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca. To miejsce, w którym profesjonalną pomoc znajdą osoby po zawale mięśnia sercowego, ale również wszyscy, którzy chcą odpowiednio i zdrowo uprawiać sport. Klinika jest bowiem nastawiona na promocję aktywnego trybu życia, nawet ze schorzeniami – mówi kardiolog Krzysztof Milewski z American Heart of Poland:

Klinika ma też promować zdrowy tryb życia, w tym udzielać porad oraz leczyć sportowców zawodowych i amatorskich. - Mówi rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, Andrzej Małecki:

Część świadczeń prowadzonych przez bieruńskie centrum będzie refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Chodzi między innymi o program KOS-zawał, którym przez rok objęte są osoby po zawale serca.

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama