107,6 FM

Katowice. Feta, świętowanie i czas przygotowań - GKS Katowice po awansie do ekstraklasy

Nie ustaje radość kibiców GKS Katowice. W niedzielę piłkarze klubu z Bukowej pokonali Arkę Gdynia 1 do 0 i dzięki temu po 19 latach drużyna wraca do ekstraklasy. W poniedziałek po powrocie z Gdyni przed katowickim Spodkiem GieKSa świętowała wspólnie ze swoimi kibicami.

 - Katowice są szczęśliwe! Spełniło się marzenie wielu kibiców, na które przyszło czekać długich 19 lat – mówi Krzysztof Nowak, prezes GieKSy. Wczoraj [ 27.05.24] kibice pod Spodkiem fetowali awans swojej drużyny do ekstraklasy. Radości nie było końca. Dumny z piłkarzy jest także prezydent Katowic Marcin Krupa:

Katowice. Feta, świętowanie i czas przygotowań - GKS Katowice po awansie do ekstraklasy   Marcin Iciek/ Radio eM

Na nowym stadionie GKS Katowice zacznie grać wiosną przyszłego roku. Całą jesień musi jeszcze rozegrać na Bukowej. - Mówi prezes GieKSy, Krzysztof Nowak:

Działacze GKSu Katowice zapewniają, że klub będzie organizacyjne gotowy, by po awansie do Ekstraklasy wystartować w niej w drugiej połowie lipca. - To się nam należało - mówi trener GKSu Rafał Górak:

Piłkarze - po niedzielnym wywalczeniu awansu w Gdyni - dostaną dwa i pół tygodnia wolnego. Do nowego sezonu będą się przygotowywać na zgrupowaniu w Ustroniu.

Katowice. Feta, świętowanie i czas przygotowań - GKS Katowice po awansie do ekstraklasy   Rafał Górak, trener GKS-u Marcin Iciek/ Radio eM
« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama