107,6 FM

Marek Piechniczek: chcemy odwdzięczyć się tym, którzy nas wspierają

„Mogą państwo dołączyć do naszej radiowej rodziny i razem z nami tworzyć radio eM – zachęcał na antenie Marek Piechniczek”.

Marek Piechniczek: chcemy odwdzięczyć się tym, którzy nas wspierają.
Radio eM

 

Strefa sportu, ciała, ale i ducha – na takie propozycje w letniej ramówce mogą liczyć nasi słuchacze. O najnowszych audycjach, opowiada Marek Piechniczek, szef anteny Radia eM.

„Na antenie czeka nas sporo zmian. W związku z Euro 2024 i Igrzyskami Olimpijskimi chcieliśmy, żeby to było sportowe lato. Dlatego mamy propozycje, które pomogą odkryć sport, zrobić coś dla siebie. Będzie o słynnych momentach, będą rozmowy ze sportowcami, porady dietetyczne. Oczywiście, to nie wszystko. Dla miłośników audycji związanych z tematem wiary mamy świadectwa tych, którzy wyjątkowo mocno doświadczyli obecności Boga – opowiadał Marek Piechniczek, szef anteny Radia eM”.

Oczywiście, nie zabraknie również dobrej muzyki, o której jakość dba cała ekipa. I właśnie myśląc o jeszcze lepszej jakości audycji, Marek Piechniczek zaapelował do słuchaczy o wsparcie.

„Chcemy się rozwijać, inwestować w sprzęt. Żebyśmy mogli grac jak najlepiej i najdłużej dla naszych słuchaczy. Sam koszt funkcjonowania i konserwacji nadajnika to 40 tysięcy zł miesięcznie. Dlatego każda, choćby najmniejsza kwota, ale regularna jest dla nas bardzo ważna – tłumaczył Piechniczek”.

Jak można wesprzeć radio? Wystarczy wejść na stronę i zostać naszym patronem: www.patronite.pl/radioem

Patroni mają nie tylko wpływ na muzykę, którą można usłyszeć w swoim domu – oprócz tego otrzymują dużo więcej! To konkursy, gadżety, spotkania z ekipą radiową na Dniu Patronów, czy dostęp do archiwalnych audycji. „Mogą państwo dołączyć do naszej radiowej rodziny – zachęcał Piechniczek”.

« 1 »