Wyłudziła blisko 400 tys. złotych z Narodowego Funduszu Zdrowia. 42-latka z Tychów została zatrzymana przez bieruńską policja i usłyszała ponad 340 zarzutów za fałszerstwa i oszustwa.
Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z bieruńskiej komendy wpadli na trop 42-latki, która wyłudzała pieniądze z Narodowego Funduszu Zdrowia. Kobieta została zatrzymana przez bieruńską policja i usłyszała ponad 340 zarzutów.
Wyłudziła blisko 400 tys. złotych z Narodowego Funduszu Zdrowia. Oszukiwała jako właścicielka sklepu medycznego w Imielinie. O szczegółach mówi asp. Katarzyna Szewczyk z bieruńskiej komendy:
Akt oskarżenia trafił do sądu - kobiecie grozi do 8 lat więzienia.