Śląskie. Polscy koszykarze zagrają mecze towarzyskie w Spodku i w Arenie Sosnowiec

Arena Sosnowiec i katowicki Spodek - w tych lokalizacjach reprezentacja Polski zagra mecze towarzyskie przed rozpoczynającym się 27 sierpnia Eurobasketem.

Koszykarska reprezentacja Polski już 24 lipca rozpocznie przygotowania do najważniejszego turnieju ostatnich lat - EuroBasketu 2025! Najpierw nas koszykarze  będą trenować kilka dni w Krakowie, potem zagrają wyjazdowe mecze sparingowe, a po powrocie do kraju zespół trenera Igora Milicicia będzie grał sparingi w naszym regionie. 

Mówi Łukasz Koszarek, dyrektor sportowy reprezentacji Polski:

W Katowicach biało-czerwoni zagrają 10 sierpnia sparing ze Szwecją, a w Sosnowcu 14 i 17 sierpnia zmierza się kolejno z Gruzją i Finlandią. Mówi Grzegorz Bachański, Prezes Polskiego Związku Koszykówki:

W katowickim Spodku nasza reprezentacja rozegra także mecze fazy grupowej w grupie D. Na przełomie sierpnia i września biało-czerwoni zmierzą się ze Słowenią, Izraelem, Islandią ,  Francją  oraz Belgią.

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później