Katowice. 5. edycja konkursu na najpiękniejszy katowicki balkon

Katowice miastem ogrodów... ale także i balkonów. Urząd Miejski już po raz 5. ogłosił konkurs na najpiękniejszy balkon.

W Katowicach rusza 5. edycja konkursu na najpiękniejszy balkon. Balkon pełen kwiatów potrafi zamienić miejską przestrzeń w zieloną oazę – to miejsce odpoczynku dla właściciela i miły widok dla sąsiadów oraz przechodniów. Dlatego konkurs skierowany jest  do wszystkich mieszkańców - mówi wiceprezydent Katowic, Jarosław Makowski, pomysłodawca konkursu:

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody - mówi Łukasz Gawroński, naczelnik wydziału promocji katowickiego Urzędu Miasta:

Zdjęcia balkonów mieszkańcy mogą nadsyłać do końca sierpnia za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie katowice.eu

« 1 »

Zapisane na później