'Wpisani w ślad'. Pod takim hasłem rusza dzisiaj (25 sierpnia), Szlakiem Orlich Gniazd, 18-sta archidiecezjalna Pielgrzymka Młodych na Jasną Górę.
Tym razem na pielgrzymi szlak wyrusza 60 młodych uczestników. Na Jasną Górę idą pod hasłem 'Wpisani w ślad'. Reporter Radia eM Marcin Iciek pytał pielgrzymów tuż przed startem pielgrzymki:
Na inaugurację pielgrzymki - Mszy Świętej w katowickiej katedrze przewodniczył biskup Grzegorz Olszowski. Wygłosił też homilię, w której zachęcał:
Przygotował Mateusz Kornas / radio eMMłodzi będą pielgrzymować szlakiem Orlich Gniazd. Na Jasną Górę powinni dotrzeć w środę.