Archidiecezja katowicka. Wyruszyła 18. Pielgrzymka Młodych na Jasną Górę

'Wpisani w ślad'. Pod takim hasłem rusza dzisiaj (25 sierpnia), Szlakiem Orlich Gniazd, 18-sta archidiecezjalna Pielgrzymka Młodych na Jasną Górę.

Tym razem na pielgrzymi szlak wyrusza 60 młodych uczestników. Na Jasną Górę idą pod hasłem 'Wpisani w ślad'. Reporter Radia eM Marcin Iciek pytał pielgrzymów tuż przed startem pielgrzymki:

Na inaugurację pielgrzymki - Mszy Świętej w katowickiej katedrze przewodniczył biskup Grzegorz Olszowski. Wygłosił też homilię, w której zachęcał:

Przygotował Mateusz Kornas / radio eM

Młodzi będą pielgrzymować szlakiem Orlich Gniazd. Na Jasną Górę powinni dotrzeć w środę. 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później