Kolejny singiel Mroza zapowiadający jego nowy album
Na pierwszych miejscach list przebojów dopiero co królował ostatni singiel „Anioły (Pojedynek)”, a Mrozu już prezentuje kolejny utwór - tym razem zupełnie odmienny, letni, egzotycznie brzmiący soul. Po raz kolejny Mrozu w procesie produkcyjnym łączy siły z Leonem Krześniakiem, współkompozytorem wcześniejszych singli. „Nie ma miejsca jak dom” to już czwarty singiel promujący nadchodzący album artysty. Utwór, wraz z innymi nowościami, będzie można usłyszeć na żywo podczas halowej trasy koncertowej, w którą Mrozu wyruszy jesienią. Trasa odbędzie się w największych halach w 5 miastach w Polsce, w tym dwa razy na warszawskim Torwarze.