Katowice. Nowy sprzęt dla Katowickiego Centrum Onkologii

Katowickie Centrum Onkologii pozyskało dofinansowanie na zakup nowego sprzętu. - Mamy jedno z najbardziej nowoczesnych centrów onkologii w Polsce i w Europie - mówi Waldemar Bojarun, członek zarządu woj. śląskiego.

Katowickie Centrum Onkologii podsumowało zakupy, które mogło zrealizować za ponad 55 milionów złotych przyznanych w ramach Krajowego Planu Odbudowy. Placówka nabyła nowoczesny sprzęt, wdraża innowacyjne rozwiązania leczenia i unowocześnia Poradnię Onkologiczną.

Dyrektor Włodzimierz Migacz wskazuje, że wszystko to wpływa na podniesienie jakości hospitalizacji pacjentów:

Do zakupów dorzuciło się także województwo śląskie - ponad 6 milionów złotych oraz sam szpital, który wydał 2 miliony złotych. 

Słuchaj więcej:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później