Metropolitalne Święto Rodziny

Żyjemy w ciągłym biegu między kolejnymi obowiązkami, listą zadań do zrobienia a codziennymi zmartwieniami. Bardzo łatwo w tym wszystkim wpaść w pułapkę narzekania na to, czego nam brakuje. A gdyby tak na chwilę się zatrzymać i gdyby zamiast lęku o jutro wybrać docenienie tego, co bliskie, a zamiast pośpiechu wybrać wdzięczność za drugiego człowieka, za wspólnie przeżyte lata oraz za każdy kryzys, z którego udało się wyjść obronną ręką. Czy to nie jest najlepszy i najgłębszy sposób na świętowanie kolejnej rocznicy ślubu. O tym, jak wielką siłę ma codzienna wdzięczność w budowaniu małżeńskich więzi i dlaczego warto świętować te małe i wielkie rocznice porozmawiamy w najbliższym programie Credo. Naszymi gośćmi będą ksiądz doktor Kazimierz Musioł, dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej w Katowicach, oraz pani Monika Zegarlicka-Nowak, rejonowa doradczyni życia rodzinnego, żona i mama. Wraz z naszymi ekspertami zaprosimy Państwa na wyjątkowe wydarzenie w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny, czyli uroczyste Jubileusze Małżeńskie w archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach, które odbędą się w najbliższą niedzielę 17 maja o godzinie 14:00. 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..