Sosnowiec. "Staszic" będzie miał nową aulę. Kompleksowy remont w IV LO

Ponad milion złotych będzie kosztować kompleksowy remont auli w IV Liceum im. Stanisława Staszica w Sosnowcu. Miasto podpisało umowę z wykonawcą prac.

Sosnowiecki "Staszic" wyremontuje swoją aulę. Czwarte sosnowieckie liceum zapowiedziało w tym pomieszczeniu całkowitą przebudowę sceny, wymianę posadzek, odnowienie ścian i sufitów, poprawę akustyki oraz montaż nowych elementów wyposażenia. Umożliwi to umowa na ponad milion złotych, którą miasto podpisało z wykonawcą.

Nauczyciel i były radny Karol Winiarski komentuje:

Dyrektor placówki, Grzegorz Walotek nie kryje radości:

Remont potrwa 10 miesięcy. 

Sosnowieckie liceum często klasyfikowane jest w czołówkach rankingów na najlepsze szkoły regionu. Podpisaniu umowy towarzyszyła... debata prezydenta Sosnowca z uczniami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później