Ponad milion złotych będzie kosztować kompleksowy remont auli w IV Liceum im. Stanisława Staszica w Sosnowcu. Miasto podpisało umowę z wykonawcą prac.
Sosnowiecki "Staszic" wyremontuje swoją aulę. Czwarte sosnowieckie liceum zapowiedziało w tym pomieszczeniu całkowitą przebudowę sceny, wymianę posadzek, odnowienie ścian i sufitów, poprawę akustyki oraz montaż nowych elementów wyposażenia. Umożliwi to umowa na ponad milion złotych, którą miasto podpisało z wykonawcą.
Nauczyciel i były radny Karol Winiarski komentuje:
Dyrektor placówki, Grzegorz Walotek nie kryje radości:
Remont potrwa 10 miesięcy.
Sosnowieckie liceum często klasyfikowane jest w czołówkach rankingów na najlepsze szkoły regionu. Podpisaniu umowy towarzyszyła... debata prezydenta Sosnowca z uczniami.