W katedrze św. Mikołaja w Bielsku-Białej w sobotę 28 maja bp Roman Pindel udzielił święceń kapłańskich 9 diakonom diecezji bielsko-żywieckiej, a następnie przewodniczył Eucharystii koncelebrowanej przez neoprezbiterów. W liturgii uczestniczyli przedstawiciele seminarium z ks. Sławomirem Kołatą na czele, a także proboszczowie parafii pochodzenia i praktyk duszpasterskich neoprezbiterów oraz ich najbliżsi krewni.
GOSC.PL DODANE 28.05.2022 AKTUALIZACJA 16.06.2022
GOSC.PL DODANE 28.05.2022 AKTUALIZACJA 28.05.2022
RADIO eM DODANE 16.05.2026 AKTUALIZACJA 17.05.2026
PAP DODANE 18.05.2026
RADIO eM DODANE 16.05.2026 AKTUALIZACJA 16.05.2026
| ADRES: | KONTAKT: |
|
Radio eM |
redakcja@radioem.pl
|
Copyright © Instytut Gość Media.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
