Grupa bł. ks. Michała Sopoćki swoj pierwszy postój na pielgrzymkowej trasie miała u św. Jana Kantego w Kętach. Tu ze słodkim poczęstunkiem przygotowanym wraz z parafianami czekali członkowie Bractwa św. Jana Kantego. W sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia o świętych i błogosławionych związanych z tym miejscem mówił proboszcz ks. Zbigniew Jurasz.
RADIO eM DODANE 18.05.2026
RADIO eM DODANE 27.05.2026 AKTUALIZACJA 27.05.2026
| ADRES: | KONTAKT: |
|
Radio eM |
redakcja@radioem.pl
|
Copyright © Instytut Gość Media.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zgłoś błąd
