107,6 FM

 • Adam
  17.10.2018 18:09
  Zgadzam się całkowicie! JPII a do Jego pokolenia należę, Wymagał od nas i dlatego Go kocham i Jestem wdzięczny.
  doceń 10
 • Adam
  17.10.2018 19:42
  Musimy nieustannie od siebie wymagać
  doceń 8
 • Słuchaj Izraelu !
  17.10.2018 19:52
  Synody, rozeznawania, wsłuchiwanie się, towarzyszenia, pitolenia, etc, etc. Usuńcie homoseksualistów z kapłaństwa i z zakonów. Nie dopuszczajcie ich do święceń zgodnie z dyrektywą BXVI. Weźcie się do modlitwy i do pracy. Przestańcie zmieniać prawo Boże z powodu zatwardziałości serc waszych i ludzi. Przestańcie interpretować Ewangelię według ducha tego świata. Trzcino kołysząca się na wietrze. Co miało być powiedziane i objawione, zostało powiedziane i objawione przez ostatnie 2000 lat, wystarczy!
  doceń 14
  • I Dopowiem:
   18.10.2018 08:56
   Niech episkopat przestanie z zapewne kosztowną fetą nagradzać "oskarami" i innymi wymyślnymi odznaczeniami (na gwałt szukając kogo by tu w tym roku nagrodzić) - to robi ten świat, my oczekujmy nagród w Niebie! Niech niektórzy biskupi nie nakładają na boży lud ciężarów nie do uniesienia, sami będąc ponad tym i korzystając z wygód tego świata i swojej pozycji w katolickim kraju (np. ciągle odgrzewany kotlet przyjmowania i utrzymywania nachodźców przez polskie rodziny borykające się z trudem codziennego dnia). Pragniemy biskupów, księży kochających Kościół i żyjących dla niego a nie celebrytów i mądralińskich mądrością tego świata wypowiadających się na każdy nawet niepotrzebny temat, chcemy zakonników całkowicie oddanych zakonnemu powołaniu a nie młodzieżowych oldboyów realizujących swoje pasje i fantazje. Jakość prezbiterów odbija się na jakości wiernych, kapłani prowadźcie nas do Boga prostą drogą i wąską bramą wymagając również od siebie!
   doceń 3
 • Andy
  18.10.2018 02:34
  Szkoła janczarów.
  doceń 0
 • Pleno
  18.10.2018 07:41
  Miałem okazję zanurzyć się w myśli o. Daniela, czytając wiele Jego książek. Uważam że tezy w nich zawarte są niezwykle aktualne. Ojcostwo jest darem i łaską, kochać to znaczy kształtować i wymagać. JPII poprzez całe życie, Stawiał poprzeczki, Wymagał Kształtując. Uważam, że obecny synod powinien uwrazliwiac, stawać wymagania aby dochowac wierności Jezusowi Chrystusowi a nie szukać furtek, po przejściu których :człowiek będzie zagubiony i osamotniony, nierzadko odarty z godności. Uczyć, nauczać świadectwem życia wiarą, milujac - kochac
  doceń 4

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy