107,6 FM

 • aRT
  18.11.2018 15:02
  No tak. Zgrabnie to wszystko ujęte zostało: Jakbym Biskupa Krasickiego słyszał: „ Wiem, bom to czytał w uczonym Tostacie , iż po nocy ciemnej jasny dzień nadchodzi…”. Problemem jest zdaje się to na przykład iż na powstanie współczesnych Machabeuszów nie zanosi się raczej... .
  Jestem teraz w depresji i , być może ciemno dlatego to widzę: Ten „jasny” dzień, w Europie przynajmniej … to islam! Bo w rzeczy samej coś tą pustkę musi zastąpić. W zgniłym świecie Zachodu chrześcijańskiej cywilizacji wiara muzułmanów wygląda jakby świeżej… . Czy Pan nas opuści jak niegdyś Bizancjum???
  I gdzie tu ta Nadzieja ???
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy