107,6 FM

 • Krzysztof K
  04.01.2019 22:46
  W tak "pogańskim" kraju jak Niemcy, kobieta która zbada czy zorientuje się, że będzie mieć chore, upośledzone dziecko może poddać się aborcji finansowanej przez kasę chorych, ale może też takie chore, upośledzone dziecko urodzić. Otrzymuje wtedy pensję od państwa za opiekę nad swoim dzieckiem, wszystkie udogodnienia, zniżka na specjalny samochód dostosowany do inwalidów itp.
  Tam kobieta ma WYBÓR. U nas jak rodzi chore dziecko, to musi się z nim szarpać, najczęściej zrezygnować z pracy, z kolejnego dziecka - bo nie ma czasu, ani warunków ... , statystycznie co któryś mąż opuszcza z tego powodu swoją żonę. Zapewnijmy najpierw kobietom warunki do wychowania, zdejmijmy ten lęk. Zapewnijmy domy, ośrodki dla dzieci z godziwymi warunkami, aby rodzice, którzy sobie nie radzą mogli je tam oddać. A wtedy możemy mówić o zakazach. Dopóki tego nie będzie to możemy tylko zachęcać i wychowywać do podjęcia tego szlachetnego trudu.
  Nie rozumiem tych nienawistników którzy w szlachetnym celu, sami nie brudząc sobie rąk innym coś narzucają.
  doceń 2
 • Gosc
  05.01.2019 12:10
  Czy ci wolntariusze poza oiejnymi argumentami beda tez przygotowywani do podjecia konkretnej pomocy matce i dziecku po jego urodzeniu? Bo erystyka leczenia i godnego zycia nie zastapi.
  • Adrian
   05.01.2019 16:43
   W niesieniu pomocy musi być zachowany porządek wynikający ze zdrowego rozsądku. Najważniejsze jest ratować dzieci zagrożone morderstwem. Fundacja Pro - Prawo do Życia nie zostawi bez pomocy żadnej matki, która się do nas zgłosi.
   doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy