107,6 FM

 • Yanosh
  08.02.2019 13:59
  Dla mnie jedno jest nie do pojęcia: dlaczego Stowarzyszenie Wiosna pozwoliło - a zrobiły to polskie niezawisłe sądy !!! ??? pod względem prawnym nazwać się taką samą nazwą partii niejakiego Pana Biedronia. Czyzby dało sie oszukać ? Pan Biedroń (założ. partii et consortes) - wykorzystał znakomicie spory i zmiany w Stowarzyszeniu "Wiosna" prowadzącą akcje "Szlachetna Paczka" i zrobił to, co zrobił. Tylko dlaczego jakiś "niezwisły" sąd złamał prawo i zarejestrował taka organizację - o nazwie, która to nazwa na tzw. "Rynku" już istnieje !!!
  doceń 12
 • Gość
  08.02.2019 15:24
  Czyli w kwestiach zasadniczych (przyczyny i cel zmiany prezesa, sens całego tego zamieszania) nadal nic się nie wyjaśniło...
  doceń 14
 • Gość
  08.02.2019 16:19
  Na stronie radia RMF można posłuchać rozmowy, zobaczyć człowieka :) Zawsze to więcej, niż tylko przeczytać co powiedział. Niestety link nie wchodzi, trzeba sobie znaleźć.
  doceń 0
 • gośćKA
  08.02.2019 16:34
  Pani redaktor M.Ł. dała się może ponieść osobistym sympatiom, albo ogólnie panującej atmosferze "błyśnięcia ostrzem", dlatego ta relacja nie jest obiektywna, by nie rzec : stronnicza. Szkoda mi "Wiosny" :-(
  doceń 7

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy