107,6 FM

 • Helenka
  11.02.2019 17:04
  Brawo pani Nitek-Plazynska!
  doceń 4
 • krut00
  11.02.2019 17:26
  Nie wiem jak zmienić stanowisko Hansa G. Sam, wychowany na lekturach Kruczkowskiego i czterech pancernych, przez wiele lat uznawałem każdego Niemca za bandytę. Prawdę mówiąc mój dawny sąsiad, Niemiec, zabił jakiś czas temu własną żonę i teściową. Jakoś nie mam do Niemców zaufania. Dziwi mnie że Hans G. najął adwokata z polskim nazwiskiem i zupełnie nie rozumiem po co nam w Polsce tacy "przedsiębiorcy". Mam nadzieję że sąd po rozpatrzeniu każdego kolejnego odwołania będzie podwajał karę.
  doceń 12
 • gr3
  11.02.2019 23:07
  "Mowa nienawiści" to narzędzie dla tolerancji represywnej w prowadzonej przez lewicę walce ideologicznej. Czy rzeczywiście sąd posługiwał się tym terminem, czy też zostało on wprowadzony do tematu przez dziennikarzy (bezwiednie cytujących jedni drugich)?
  Byłby to bardzo zły precedens gdyby rzeczywiście coś takiego zaczęło funkcjonować w naszym wymiarze sprawiedliwości. Mam nadzieję, że sąd pozostał przy tradycyjnych polskich określeniach "obraza", "drwina", "znieważanie", "naruszanie godności" itp.
  doceń 2
 • Podaj nick
  11.02.2019 23:34
  Dlaczego sąd nakazuje kłamać? "(...) zapewniając, że wypowiedziane przeze mnie słowa nie odzwierciedlają moich prawdziwych poglądów" - a skąd Sąd to wie? Może ten pan ma takie właśnie poglądy?
  doceń 1
 • oli
  14.02.2019 17:42
  Powiniem dostać wyrok więzienia bezwzględnego przynajmniej ilka miesięcy. Tam już swoje odcierpi.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy