107,6 FM

 • poznanianka
  19.02.2019 13:04
  Smutne wieści. :( Niech Bóg da mu zdrowie.
  doceń 12
 • z modlitwą
  19.02.2019 13:10
  W czasie niedawnego wywiadu dla EWTN słychać było, że ks. abp Gądecki kaszlał i miał chore gardło. Za dużo pracuje. Polecajmy Bogu naszego pasterza.
  doceń 11
 • marek
  19.02.2019 13:45
  niestety wielu duchowych i katolikow świeckich dało sobie narzucić lewacką narrację,jakoby atrybutem Koscioła był homoseksualizm,pedofilia,etc., czyli,że te dewiacje jakoby mają charakter systemowy,przynależny Kościołowi; a przecież tak nie było i nie jest.Jeśli takie przypadki się zdarzały,zdarzają czy też zdarzą, są to kwestie incydentalne związane z popadnięciem w grzech danego człowieka w danym czasie a nie całej instytucji, wspólnoty katolickiej en masse.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy