107,6 FM

 • tomaszl
  14.04.2019 19:44
  Czas na okrągły stół był już dawno. Szczególnie wtedy, gdy znany był już termin strajku. Teraz trzeba siąść i rozmawiać o konkretach. Już zmarnowano tydzień, bo rząd ma inne zajęcia, niż negocjowanie.
  A co do stołu świątecznego, to przypomnę, że strajkujący nauczyciele nie otrzymują wynagrodzenia, więc raczej trudno będzie im przygotować święta. Może więc zamiast opowiadać o tym, co po świętach można zacząć Wielki Tydzień od poważnych rozmów?
  doceń 2
 • Janusz
  14.04.2019 20:10
  Jeżeli tak mu zależy, dlaczego odkłada rozmowy na po świętach? Rozdając nie swoje pieniądze, dla osobistego zysku, szafuje czyimś dobrem zasłaniając się brakiem czasu?
  doceń 2
 • g.m.
  14.04.2019 20:58
  Premier Morawiecki bardzo ładnie powiedział i zgadzam się z nim, z jednym wszak wyjątkiem. Dobry nauczyciel, to ten, któremu zależy na dobru dziecka - ZAWSZE!!! A nie na tym żeby mieć dużo kasy! Są ludzie w naszym kraju, którzy pracują na zlecenie i zarabiają ok. 1000 zł, pojawia się pytanie dlaczego nauczycielom nie wystarcza - mając takie pensje, a tym ludziom musi wystarczyć!? NAUCZYCIELE NIE BĄDŹCIE EGOISTAMI - są ludzie, którzy mają o wiele gorzej!
  • tomaszl
   15.04.2019 07:16
   Nie rozumiem takiego podejścia. W Polsce dziś brakuje rąk do pracy, więc ktoś, kto zarabia 1000 zł robi to z własnego wyboru.
   A nauczyciel aby móc dbać o dzieci musi zarabiać godnie, tak samo jak lekarz. Nie może być tak, ze pracownik idący na kasę do marketu zarabia więcej od nauczyciela.
   doceń 2
  • CSOG
   15.04.2019 10:56
   LEKARZE NIE BĄDŹCIE EGOISTAMI, SĘDZIOWIE nie bądźcie egoistami, PROKURATORZY nie bądźcie egoistami, POLICJANCI nie bądźcie egoistami, ŻOŁNIERZE nie bądźcie egoistami, POSŁOWIE I SENATOROWIE nie bądźcie egoistami, MINISTROWIE nie bądźcie egoistami,
   - są ludzie, którzy mają o wiele gorzej!
   doceń 1
 • CSOG
  15.04.2019 11:11
  Wiemy o co Premier prosi, o co apeluje. Zaprasza do okrągłego stołu po świętach. A co na tym poświątecznym stole?
  Pan Sasin, jak czytam na stronie PAP - Nic więcej nie zaproponujemy nauczycielom[ ...] Piątka Kaczyńskiego - na to mogliśmy sobie pozwolić. Śmiać się czy płakać ? :)
  A zatem Morawiecki prosi, apeluje i zaprasza po świętach do pustego stołu, na którym nie leży już nic ...
  doceń 1
 • ED
  18.04.2019 22:28
  Odpadli od realnego świata nasi rządzący. Aroganavja władzy . Naród wam wybrał i myślący naród wam podziękuje. Możecie tylko przekupywać kolejnymi +500, aby utrzymać się u władzy. Biedni nauczyciele- rządowi nawet gadać z nimi szkoda. P S i nakręcili taka nienawiść do strajkujących nauczycieli. Serce mi pęka ze smutku.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy