107,6 FM

  • wujek_Olek
    23.10.2019 00:54
    POstępowe to i .Nowoczesne, jak najbardziej protestancko anglosaskie. Według anglosaskiego "common law" człowiekiem jest ten żywo urodzony (born alive), zabicie dziecka w trakcie porodu to Pikuś, żaden człowiek a zlepek komórek. Chiny to praktykowały na dziewczynkach, w czasie polityki "jednego dziecka" chłopiec był "kimś", dziewczynka "nikim". Jakis dr. Frankenstein czy Mengele zawsze sie znajdzie, play for pay, Darwin uczy, że dopasowanie sie (poddaństwo) gwarantuje przeżycie (karierę).
    Ja, dla POstępowych i .Nowoczesnych niby zaściankowy prostak, szanuję sobie żydowskie Psalmy Pisma Świętego, według którego jesteśmy człowiekiem od poczęcia.
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy