107,6 FM

 • rpm
  04.11.2019 16:48
  To mnie - choć zapewne nie tylko mnie - ks. Tomasz Gawlik został wylosowany w ramach akcji "Jesteście otoczeni" - w święto Aniołów Stróżów.

  Piszę dlatego, że już 1 października wewnętrzny głos kazał mi się modlić, za "księdza Tomasza, który prosi o modlitwę". Nigdy wcześniej takiego głosu nie było. "Jakiego księdza Tomasza? Nie znam żadnego księdza Tomasza" myślę sobie, ale się modlę. Następnego dnia dość dziwnym zbiegiem okoliczności ląduję na ulicy Warszawskiej w Krakowie i odwiedzam - po wielu, wielu latach - pewną siostrę szarytkę. Wieczorem włączam się do akcji Gościa. Wyświetla mi się ks. Tomasz Gawlik CM. Googluję "CM", żeby sprawdzić czy to na pewno księża misjonarze - "braterskie" zgromadzenie sióstr miłosierdzia zwanych "szarytkami". I nagle wszystko zaczyna nabierać sensu. Do tego ten wpis księdza w Gościu. Trudno było mi się nie odezwać i nie podziękować Bogu tą drogą.
  doceń 5
 • Transport
  05.11.2019 15:50
  Dziękuję ks Tomaszowi za tę słowa. Ja sam włączyłem się do modlitwy różańcowej za kapłanów i modliłem się za księdza z diecezji gdańskiej. Postanowiłem wytrwać do końca pażdziernika i mi się udało. Tak jak mówią górale słowo to słowo to trza dotrzymac. Trudno było. Jechałem do roboty albo rowerem w lesie i inne sytuacje i się modliłem bo postanowiłem dotrzymać sobie słowa. Jeśli moja modlitwa pomogła temu konkretnymu to się cieszę. Z Bogiem.
  doceń 2
 • Transport
  05.11.2019 15:58
  Przepraszam za błąd w ostatnim zdaniu. A ma być " jeśli moja modlitwa pomogła temu konkretnemu księdzu to się cieszę " Dziękuję.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy