107,6 FM

 • CSOG
  19.11.2019 16:48
  Cena życia
  Co może decydować o tym ile jest warte życie człowieka? Ja nie wiem, mogę sobie tylko zadawać pytania. Jakie argumenty przemawiają za tym, że życie jednego człowieka, a nawet tylko informacja o nim jest warta 5 mln dolarów, a wartość innego życia rozpatrujemy wyłącznie w kategoriach naszego zaniepokojenia, współczucia, zatroskania, bez określania nominalnej wartości jednostek monetarnych? Kto może o tym decydować, dlaczego i jakie przyjmuje kryteria wyceny? Wiek, staż pracy, rodzaj prowadzonych działań i intencje powierzonej misji?
  I pomyśleć ze smutkiem, że niektórym nie jest dana szansa nawet spróbować sięgnąć po jakiekolwiek kryterium wyceny. Niektórym nie pozwala się nawet urodzić. :(
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy