107,6 FM

 • AWIK
  11.12.2019 11:22
  Dostałem od taty jako mały brzdąc książkę "Lubie majsterkować".
  doceń 6
 • AWIK
  11.12.2019 11:24
  Była bardzo intensywnie eksploatowana :). Panie Adamie dziękuje. Mam nadzieję, że konstruuję Pan teraz nowy tron dla Boga.
  doceń 8
 • pogodzona
  11.12.2019 12:09
  Ja też jako młody nastolat bardzo lubiłam te programy, czekałam na nie. A niektóre z rzeczy wówczas zrobionych (np. przybornik na narzędzia) mam do tej pory. Uczyły twórczego myślenia a nawet recyklingu (choć to słowo nie tych czasów). Ale czy obecne pokolenie - "enter i gotowe", to zrozumie, a zwłaszcza doceni?
  • spe
   11.12.2019 12:26
   Wydaje się jakimś rodzajem paradoksu, że wiara w materializm prowadzi w końcu do pewnego pogardzenia rzeczywistością materialną, zrywania kontaktu z nią, zamiast do większego jej umiłowania. A to miał być zarzut względem chrześcijaństwa...
   doceń 1
 • saherb
  11.12.2019 12:48
  Który to już raz podaje się informację o jego śmierci?
  doceń 0
 • AFU
  11.12.2019 19:44
  Oglądałem, zwłaszcza te starsze odcinki, choć raczej nic z tego sam nie wykonałem. Zawsze brakowało czegoś pod ręką, szpulki od nici by się znalazły, ale szprychy rowerowe były tylko w rowerze. Tym nie mniej programy rozwijały wyobraźnię, uczyły samodzielności i kreatywności, a także podstawowego rzemiosła. To był jeden z bardziej wartościowych programów TV, później już tylko kultowa Sonda... Dziękuję Bogu za tych wspaniałych ludzi którzy je tworzyli, byli prawdziwymi Mistrzami w naszym warsztacie, zostawili w nas najlepszą cząstkę siebie. Niech Pan obdarzy Ich wiecznym życiem, radością i miłością w Niebie, a my zachowajmy we wdzięcznej pamięci, licząc na ponowne kiedyś Tam spotkanie.
  doceń 9
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy