107,6 FM

 • DNA
  16.01.2020 15:07
  Zlikwidować Komisję Wenecką jako formę nacisku ideologicznego UE, tworu niedemokratycznego a totalnego.
  doceń 4
 • Anonim (konto usunięte)
  16.01.2020 15:52
  Komisja Weneceka, PE, TSUE , a wielu i tak nie widzi problemu. Na całe szczęście obecność w EU chroni przed wieloma dziwnymi pomysłami władz krajowych.
  doceń 3
 • DNA
  16.01.2020 16:34
  Obecność w UE przed niczym nas nie chroni towarzyszu TomaszLN, bo to twór mało demokratyczny i lewacki. Antychrześcijański.
  • Anonim (konto usunięte)
   16.01.2020 19:17
   Ale pieniądze z EU już zapewne nie są lewackie. A jak narazie to więcej otrzymujemy niż wpłacamy. Pomijam zapewne równie lewackie prawo do pracy w EU i prawo poruszania się po EU bez paszportów, wiz, kontroli granicznych.
   Oczywiście zakładam, że nie korzystasz z tego w imię walki z lewacką Unią.
   doceń 2
 • dirk
  16.01.2020 18:32
  Bełkot, stek bredni, festiwal hipokryzji. Ot, tak sobie, dla zabawy? No przecież taka wyprawa wenecka do Polandii kosztuje parę złotych, pardon, euro ma się rozumieć. Ktoś musi w tym mieć interes, koncertu światowej gwiazdy wartej obejrzenia nie było. Dalej. Sędziowie niezależni. Od własnego Państwa, w imieniu którego wydają wyroki, a właściwie powinni wymierzać sprawiedliwość, i teoretycznie za to się im tu płaci. Niestety coraz bardziej teoretycznie. Wymierzają teoretycznie, bo kasa im leci całkiem konkretna. Zamiast wymierzać, chcą się zajmować ocenianiem, czy inne sądy i sędziowie to sądy, czy coś innego, co się nie liczy i tylko my jesteśmy tymi prawdziwymi. My, niezależni od Państwa które nas powołało i płaci, a my go rozwalamy siejąc anarchię, bo ono też się dla nas nie liczy. Uzurpacja i bunt to jeszcze nie wszystko. Jeśli jest się niezależnym od swojego Państwa, to jest się zależnym od kogoś innego. Nie ma trzeciej możliwości, niezależnym od nikogo jest tylko Bóg. A nie ogłosił przez trąby anielskie że mianuje tych ludzi swymi namiestnikami, zresztą wtedy też nie byliby niezależni. Zdają się być teraz niezależni tylko od rozumu, co jedynie mogłoby ich chronić od odpowiedzialności za działania, za które normalnie w każdym normalnym kraju przysługuje Kara Główna. Jednak nawet w takim przypadku, ludzie ci nie spacerują luzem po ulicy, nie mówiąc o ściąganiu do swojego kraju nieproszonych gości, swoich prawdziwych protektorów i panów zarazem.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy