107,6 FM

 • Henryk
  26.03.2020 09:56
  Jest ogólnoświatowa zaraza. Jest oczywistym, że jej przyczyną jest ciężkie grzeszenie ludzi Kościoła. Odwrócenie tej sytuacji jest możliwe jedynie w przypadku odstąpienia od grzechów i nawrócenia się.
  doceń 1
 • Henryk
  26.03.2020 10:02
  To ciężkie grzeszenie polega głównie na nieprzekazywaniu ludziom wiary w Boga, czyli tłumaczeniu co to jest wiara, co to jest religia i skąd się bierze, co to jest miłość Boża i ludzka i na czym polega. Co to jest zabijanie i kiedy ma miejsce. Zupełnym nieuczeniu co to jest małżeństwo, cudzołóstwo i jakie oba mają następstwa. Aprobowanie zalegalizowania złodziejstwa.
  doceń 0
 • Henryk
  26.03.2020 10:07
  Najpierw trzeba zrobić rachunek sumienia, wyznać te wszystkie grzechy, a potem przyjąć pokutę. Błagać Boga i przepraszać za ogromne zło uczynione tymi grzechami, a potem dopiero powierzać Bogu i Matce Najświętszej Kościół, ojczyznę i świat.
  doceń 0
 • Henryk
  26.03.2020 10:08
  Gdyby nie grzechy Kościoła, to kościół diabła nie mógłby czynić tyle zła!
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy