107,6 FM

 • Yanosh
  27.11.2014 08:16
  Jak każdy projekt ustawowy tego rządu - o czym Polacy wiedzą w małym stopniu - przeciwko społeczeństwu jest wylobbowany przez środowiska bezpośrednio w tym procederze działające. W zamian za poparcie partii rządzących w innych sprawach. Społeczeństwo się nie liczy - tak postępuje PO i PSL działając na szkodę Polaków, a dla środowisk (często nielicznych a wpływowych), zakładów i firm przeważnie zachodnich, które wprowadzają tu swoje laboratoria i karmią nas śmieciem przetworzonym. Tak samo działają środowiska proaborcyjne i ich kliniki - lobbując w sejmie wśród posłów, którzy nie mają pojęcia w czym uczestniczą lub też doskonale wiedzą co szykują Polakom!
  • _jasiek
   27.11.2014 09:47
   I kto uwierzy w "sukces wyborczy" PSL z 16 listopada? Przecież to nie pierwsza zdrada interesów rolników i konsumentów przez tzw. "ludowców".
   doceń 1
 • nihil
  27.11.2014 10:52
  ten niby katolicki i niby polski PIS pewnie przyłoży do tego rękę. podobnie już zrobił w kwestii szczepionek. tu liczy się tylko kasa dla światowych koncernów, a nie ochrona społeczeństwa...
  • Scott
   27.11.2014 12:20
   "Za odrzuceniem w całości rządowego projektu nowelizacji ustawy o GMO opowiedziało się w środę, w drugim czytaniu w Sejmie, Prawo i Sprawiedliwość; Sojusz Lewicy Demokratycznej zapowiedział, że wstrzyma się od głosowania. Projekt ustawy poparła koalicja. "

   Czytaj ze zrozumieniem.
   • _jasiek
    28.11.2014 09:15
    Antypisica jest skrajnym przeciwieństwem myślenia.
    doceń 1
    0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy