107,6 FM

 • ale ja ja
  01.06.2018 17:20
  Interesujące. Antypeowski reżim w Polandii nie mianował dotąd ani jednego nowego, ani nie zdymisjonował żadnego starego sędzi. Wychodzi na to, że ci, co jeszcze przed chwilą byli niezawiśli i spełniali wszelkie ełropejskie normy, nagle stali się w pełni zależnymi i dyspozycyjnymi marionetkami okupacyjnej władzy, tak jak ona nienawidzącymi własnych obywateli. Nie ma co, ładną Ełropa wystawiła specjalnej kaście laurkę.
  doceń 1
 • Gość_2
  01.06.2018 22:14
  przestępca musi czuć się bezpieczny! a zwykły obywatel dostaje w łeb za byle co. Tak wygląda świat w którym odrzucono Boga. Jego miejsce zajmuje diabeł, który pod pozorem tzw. praworządności i wolności, wywróci prawa Boże a potem zniszczy człowieka.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy